خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : شنبه - ۵ آذر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Saturday - 26 November - 2022
4

دومین جشنواره ملی «شاهنامه‌خوانی کودک و نوجوان» در مشهد

  • 22 آبان 1399 - 12:43
دومین جشنواره ملی «شاهنامه‌خوانی کودک و نوجوان» در مشهد

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛این جشنواره برای دومین سال متوالی به همت معاونت گردشگری و زیارت سازمان اجتماعی و فرهنگی و مشارکت منطقه یک شهرداری مشهد برگزار شد و در آن کودکان و نوجوانان شاهنامه‌خوان از سراسر پهنه ایران زمین با یکدیگر به رقابت پرداختند. دبیر جشنواره و عضو هیات داوران این جشنواره با اعلام […]

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛این جشنواره برای دومین سال متوالی به همت معاونت گردشگری و زیارت سازمان اجتماعی و فرهنگی و مشارکت منطقه یک شهرداری مشهد برگزار شد و در آن کودکان و نوجوانان شاهنامه‌خوان از سراسر پهنه ایران زمین با یکدیگر به رقابت پرداختند.

دبیر جشنواره و عضو هیات داوران این جشنواره با اعلام این خبر اظهار کرد: پس از انتخاب ۶۰ اثر توسط هیات داوران از میان ۵۰۰ اثر رسیده به دبیرخانه جشنواره و بارگزاری در آپارات شهرداری مشهد برای داوری مردمی، ۳۰ اثر انتخاب و به مرحله پایانی راه یافت.

علیرضا قیامتی افزود: در انتخاب این ۳۰ اثر، ۲۰درصد امتیاز هر اثر به داوری مردمی اختصاص داشت و ۸۰ درصد بر اساس آیتم‌های ارزیابی هیات داوران اعمال شد.

وی همچنین در خصوص برگزاری مرحله‏ پایانی و اختتامیه‌‏ جشنواره خاطرنشان کرد: در نظر است ۲۵ اسفند ماه همزمان با سال‌روز پایان سرایش شاهنامه مرحله پایانی و رقابت حضوری برگزیدگان در مشهد برگزار گردد.

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب