دعوت دوچرخه سوار نوجوانان استان به اردوی تیم ملی

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،زارع سرپرست هیات دوچرخه سواری استان کهگیلویه وبویراحمد از دعوت رکاب زن نوجوان هم استانی به اردوی تیم ملی نوجوانان کشور خبر داد.
فرج الله زارع ،سرپرست هیات دوچرخه سواری استان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :از سوی فدراسیون دوچرخه سواری کشور رکاب زن نوجوان کهگیلویه وبویراحمدی به اردوی تیم ملی دوچرخه سواری کشور دعوت شد.
زارع ،سرپرست هیات دوچرخه سواری استان از دعوت سید حسن جعفری دوچرخه سوار نوجوان هم استانی به اردوی تیم ملی دوچرخه سواری کشور خبر و ضمن تبریک این موفقیت افزود:اردوی تیم ملی دوچرخه سواری نوجوانان کشور در بخش جاده از 25دیماه الی 4بهمن ماه در استان یزد برگزار می شود.
سرپرست هیات دوچرخه سواری کهگیلویه وبویراحمد ضمن تشکر از حمایت های علوی مدیر کل و فدراسیون در توسعه و ارتقای این رشته در استان ؛هدف از برپایی این اردو را پشتوانه سازی تیم های ملی عنوان و اظهار داشت:در این اردو 29 رکاب زن از سراسر کشور حضور دارند و تمرینات خود را زیر نظر مهرداد صفر زاده سرمربی تیم ملی و مربیان تیم ملی برگزار می کنند.
برای سید حسن جعفری رکاب زن استان در این اردو آرزوی موفقیت و بهروزی داریم./

همچنین ببینید

نمایش چهار انیمیشن ایرانی در برزیل

به گزارش خبرگزاری ایچنا به نقل از دنیای سینما ؛چهار فیلم انیمیشن از سینمای ایران …