خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : دوشنبه - ۴ مهر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Monday - 26 September - 2022
2
ایچنا گزارش می دهد؛

دعوت از ۷ نوجوان فوتبالیست خراسان شمالی به اردوی تیم ملی

  • 20 آذر 1400 - 13:21
دعوت از ۷ نوجوان فوتبالیست خراسان شمالی به اردوی تیم ملی
دبیر هیئت فوتبال استان از دعوت از هفت نوجوان فوتبالیست استان به تیم ملی زیر ۱۶ سال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛محمد شاهدی اظهار کرد: در استعدادیابی بازیکنان استان از بین ۳۵۰ بازیکن استان ابتدا ۱۲۰ نفر و سپس ۶۰ انتخاب شدند که بعد از آن با توجه به جلسات تمرینی برگزار شده، این تعداد به ۱۵ نفر رسید.

شاهدی ادامه داد: محمد شاهدی، مهدی علیزاده، مهدی کریمی، حامد جزایری، حسن سروری، محمد جعفری، علی رضاپور، مرتضی اسماعیلی، ایمان اشراقی که دارای مدرک مربیگری A و B آسیا (AFC) هستند از سوی فدراسیون برای استعدادیابی بین این ۳۵۰ بازیکن استان انتخاب شده بودند.

وی افزود: در مرحله دوم مسابقات انتخابی منطقه ای بین هشت منطقه که شامل ۳۲ استان ایران بود، خراسان شمالی در منطقه چهارم به میزبانی گلستان با استان‌های گلستان، سمنان و خراسان رضوی در انتخابی قرار گرفت که هفت بازیکن خراسان شمالی به قضاوت استعدادیاب‌های تیم ملی کشور انتخاب شدند.

شاهدی در ادامه گفت: هفت بازیکن نوجوان امیرمهدی ریحانی، امیرمحمد قدیمی، رضا شاددل، حسن الهیان از بجنورد، حمیدرضا جوادی از اسفراین، علی کلانتری و رحمان شجاع‌زاده از شیروان در این انتخابی برگزیده شده‌اند.

دبیر هیئت فوتبال استان با اشاره به مرحله سوم اردوی تیم ملی گفت: مرحله سوم اردو طی ماه جاری برگزار شده و قرار است ۶۰ نفر به تیم ملی دعوت شوند.

وی افزود: سپس از میان این ۶۰ نفر، بازیکنان نهایی توسط سرمربی تیم ملی برای اعزام به مسابقات جام جهانی زیر ۱۶ سال ۲۰۲۲ قطر انتخاب شوند.

  • منبع : ایسنا

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب