خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : جمعه - ۸ مهر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Friday - 30 September - 2022
1

دستگیری کودکان فلسطینی قانون رژیم صهیونیستی!

  • 29 آبان 1399 - 16:57
دستگیری کودکان فلسطینی قانون رژیم صهیونیستی!

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛مقام‌های رژیم صهیونیستی با نقض قوانین بین المللی در سال جاری بیش از ۴۰۰ کودک فلسطینی زیر ۱۸ سال را دستگیر کردند. گزارش جدید در مورد وضعیت بازداشت کودکان فلسطینی توسط رژیم صهیونیستی نشان می‌دهند، رژیم صهیونیستی تا پایان ماه گذشته میلادی، بیش از ۴۰۰ کودک فلسطینی زیر ۱۸ سال و […]

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛مقام‌های رژیم صهیونیستی با نقض قوانین بین المللی در سال جاری بیش از ۴۰۰ کودک فلسطینی زیر ۱۸ سال را دستگیر کردند.

گزارش جدید در مورد وضعیت بازداشت کودکان فلسطینی توسط رژیم صهیونیستی نشان می‌دهند، رژیم صهیونیستی تا پایان ماه گذشته میلادی، بیش از ۴۰۰ کودک فلسطینی زیر ۱۸ سال و عمدتا اهل «قدس اشغالی» را دستگیر کردند.

این گزارش تاکید دارد، به رغم شیوع گسترده کرونا، رژیم صهیونیستی به دستگیری کودکان فلسطینی پرداخته است و آن‌ها مانند زندانیان بزرگسال از ملاقات با خانواده و وکلای خود محروم می‌شوند.

بر اساس اطلاعات رژیم صهیونیستی از سال ۲۰۱۵ تاکنون با تصویب رشته قوانین و با ارتباط با گروه های تروریستی ، صدور حکم حبس ابد برای کودکان و درآمدزایی از طریق آن ها را به رویه‌ای معمول تبدیل کرده است. از سال ۲۰۱۵ تا ماه گذشته میلادی بیش از ۷ هزار کودک فلسطینی دستگیر شده اند.

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب