خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : شنبه - ۱۲ آذر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Saturday - 3 December - 2022
2

دستگیری مادر ۲۸ ساله به خاطر قتل دو کودک

  • 28 آبان 1399 - 11:22
دستگیری مادر ۲۸ ساله به خاطر قتل دو کودک

به گزارش خبرگزاری ایچنا به نقل از کبنا نیوز ؛مادر بی رحم دو کودکش را به خاطر فروش اعضای بدنشان به طرز وحشتناکی کشت.  پلیس لاس وگاس مادر ۲۸ ساله‌ای را به جرم قتل عمد دو کودکش دستگیر و زندانی کرد. گزارش پلیس حاکی از آن است که متهم به خاطر فروش اعضای بدن دو […]

به گزارش خبرگزاری ایچنا به نقل از کبنا نیوز ؛مادر بی رحم دو کودکش را به خاطر فروش اعضای بدنشان به طرز وحشتناکی کشت.

 پلیس لاس وگاس مادر ۲۸ ساله‌ای را به جرم قتل عمد دو کودکش دستگیر و زندانی کرد. گزارش پلیس حاکی از آن است که متهم به خاطر فروش اعضای بدن دو کودکش آن‌ها را به قتل رسانده و پس از جنایت با همسر خود تماس گرفت و به او گفت: بچه‌ها را کشتم، چون اعضای بدنشان بیشتر ارزش داشت.

در پی تماس این زن با شوهرش وی که به شدت شوکه شده بود به خانه رفته و سراغ فرزندانشان را گرفت، اما با جسد دو کودکش رو به رو شد که توسط همسرش به طرز هولناکی به قتل رسیده بودند.

همسر متهم با مشاهده اجساد با اداره پلیس تماس گرفت و درخواست کمک کرد که با اعزام ماموران در محل حادثه متهم دستگیر و تحت بازجویی قرار گرفت.

متهم در بازجویی اعتراف کرد که اعضای بدن فرزندانش بیشتر از خودشان با ارزش بوده به همین خاطر با خونسردی آن‌ها را کشته و بعد حمام کرده است.

اطلاعات پلیس نشان می‌دهد که متهم ابتدا برای ارزیابی صحت و سلامت عقل تحت نظر پزشکان قرار خواهد گرفت و به زودی دادگاهی خواهد شد.

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب