دانش آموزان باید با مفهوم استکبار ستیزی آشنا شوند

به گزارش خبرگزاری ایچنا1؛ اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری ، در این نشست که با محوریت برگزاری هرچه باشکوهتر هفته ی استکبار ستیزی و بزرگداشت یوم الله 13 آبان برگزار شد ، فرحناز قائد امینی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانش آموز اظهار داشت : آنچه در برگزاری آئین 13 آبان علاوه بر بزرگداشت روز دانش آموز مهم است ، انتقال و آموزش مفهوم استکبار ستیزی به دانش آموزان است و برنامه ها باید به گونه ای تنظیم شود که این مهم نیز محقق گردد .

 قائد امینی خاطر نشان کرد آموزش و پرورش همچون گذشته برای هرچه باشکوه تر برگزار شدن این مراسم تلاش می کند. لکن باید برنامه های این روز به گونه ای تنظیم و اجرا گردد که متناسب با مقتضیات سنی دانش آموزان باشد تا بتوانیم در این زمینه بیش از پیش اثر گذار باشیم .

وی به مشارکت عموم مردم و به خصوص اولیا ء برای حضور در این مراسم اشاره کرد و گفت : هر قدر حضور اولیاء در کنار دانش آموزان در این گونه مراسمات پرشور تر باشد قطعا آثار تربیتی ماندگارتری را بر جای خواهد گذاشت .

مدیر کل آموزش و پرورش استان خاطر نشان کرد : در هفته استکبار ستیزی برنامه های متنوعی برای اجرا در مدارس پیش بینی شده است .

در این نشست رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نیز به حضور موثر معلمان و دانش آموزان در آئین های انقلابی اشاره کرد و گفت در سال گذشته نیز در برگزاری آئین بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، آموزش و پرورش فعال ترین دستگاه استان بود .

گرجی ضمن تقدیر و تشکر از همکاری های آموزش و پرورش استان در نکوداشت مراسم انقلابی اظهار داشت : امروزه دشمنان پس از اعمال تحریم و این همه فشار در زمینه های مختلف اقتصادی ، اجتماعی و … فهمیده اند مردم  همیشه در صحنه حضور موثر دارند ،از نظام جمهوری اسلامی پشتیبانی می کنند و دشمنان آنها کاری از پیش نخواهند برد.  

همچنین ببینید

«دزد رویاها»؛ تازه‌ترین انیمیشن سه‌بعدی سینمای ایران

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ روانبخش صادقی کارگردان انیمیشن ضمن تشریح جزئیاتی از تازه‌ترین پروژه انیمیشن …