دانش‌آموزان همیارپلیس به نهادینه‌سازی انضباط ترافیک کمک می‌کنند

به گزارش خبرگزاری ایچنا1؛ علیرضا کاظمی روز دوشنبه در مراسم بهار دانش و انضباط ترافیک در دبستان دخترانه جوادالائمه منطقه ۱۹، افزود: «یکی از کارهایی که باید در مدرسه یاد بگیریم مهارت‌های اجتماعی است. یکی از مهم‌ترین این مهارت‌ها این است که نظم و انضباط ترافیکی را برای سلامت خود و خانواده رعایت کنیم.»

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش افزود: «امروز باید به پلیس قول دهیم که خود قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را در خیابان‌ها و جاده‌ها رعایت می کنیم.»

کاظمی ادامه داد: «باید به دیگران نیز قوانین را تذکر دهیم تا آنان نیز قوانین را رعایت کنند. مطمئن هستم این اقدام فرهنگی پلیس راهور کشور یکی از مهم‌ترین برنامه‌های فرهنگی است که به ارتقای سطح ایمنی و انضباط کشور کمک می‌کند.»

وی اظهار داشت: «دانش‌آموزان همیار پلیس رانندگان آینده خیابان‌های ما هستند. آنان امروز کسانی هستند که حرف‌شان در نهادینه‌سازی انضباط ترافیک در ابتدای سال تحصیلی اثرگذارتر است.»

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش به شعار امسال بهار دانش و انضباط ترافیک اشاره کرد و ادامه داد: «دانش‌آموزان در سراسر کشور در اولین روزهای سال تحصیلی قول می‌دهند نظم را در ترافیک شهر و تردد از خیابان‌ها رعایت کنند. این بهترین امر به معروف و نهی از منکر در کشور و بهترین اقدام برای نهادینه‌سازی یک مهارت مهم اجتماعی است.»/

 

منبع: ایرنا

همچنین ببینید

همه چیز درباره کودکان کار اینستاگرامی

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛اینستاگرام را باز می‌کنم. صفحات شناسنامه‌داری را می‌بینم که پیش از …