دانش‌آموزان همانند شهدا در اعتلای انقلاب نقش‌آفرینی کنند

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ یادواره 14 شهید فرهنگی و دانش‌آموز شهر تاکستان با حضور جمعی از مسئولان، معلمان، دانش‌آموزان و خانواده‌های شهدا و ایثارگران در سالن فرهنگی و ورزشی امام علی(ع) اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان تاکستان برگزار شد.
در این مراسم، علی‌اصغر طاهرخانی رئیس آموزش و پرورش شهرستان تاکستان ضمن گرامیداشت ایام‌الله دهه‌فجر گفت: این ایام یادآور رشادت‌ها و ایثارگری‌های شهدایی است که جانانه و عاشقانه در راه خدا جهاد کردند تا دین اسلام احیا شود.
وی افزود: امروز دانش‌آموزان با خوب درس خواندن می‌توانند راه شهدا را ادامه دهند و همانند آنها در اعتلای انقلاب اسلامی نقش‌آفرینی کنند.
در ادامه این مراسم، علیرضا حیدری فرمانده سپاه ناحیه امام علی(ع) شهرستان تاکستان گفت: آرامش امروز ما مرهون خون شهدا و تلاش و رشادت‌های آنها است.
این مقام مسئول افزود: ملت ایران به تاسی از شهدا و تبعیت از بیانات مقام معظم رهبری تا آخرین قطره خون خود از ارزش‌های نظام حراست خواهند کرد.
وی با تاکید به دانش‌آموزان در جهت تحصیل علم، گفت: شما عزیزان با کسب موفقیت‌ در زمینه‌های علمی، نظامی و اقتصادی می‌توانید رشد و توسعه کشور را هموار کنید و همین از اهداف شهدا بوده است.
در ادامه این برنامه، گروه سرود مدرسه شهید موسی طاهرخانی با رهبری علی زرآبادی‌پور از جانبازان دفاع مقدس اجرا شد.
همچنین در برنامه فوق، کلیپ شهدا پخش شد و در پایان مسئولان با اهدای هدایایی از مقام والای خانواده‌های شهیدان فرهنگی و دانش‌آموزی تجلیل کردند.
گفتنی است: در این مراسم، جواد طاهرخانی رئیس و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تاکستان حضور داشتند.


منبع: ایثار

همچنین ببینید

غرق شدن کودک زنجانی در رودخانه گوران

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ فرمانده انتظامی شهرستان خدابنده از غرق شدن کودک 10 ساله در …