خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : چهارشنبه - ۶ مهر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Wednesday - 28 September - 2022
3

دانشگاه صنعتی دزفول و داوطلبان کنکور سراسری

  • 08 تیر 1400 - 10:08
دانشگاه صنعتی دزفول و داوطلبان کنکور سراسری

به گزارش ایچنا به نقل از ایسنا/خوزستان، ۳ هزار و ۳۶۰ نفر در حوزه دانشگاه صنعتی جندی‌شاپور دزفول در چهار نیم‌روز در آزمون سراسری شرکت خواهند کرد. این را معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی جندی‌شاپور دزفول بیان نمودند. علی ظاهرزاده در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در سطح شهرستان دزفول علاوه بر دانشگاه […]

به گزارش ایچنا به نقل از ایسنا/خوزستان، ۳ هزار و ۳۶۰ نفر در حوزه دانشگاه صنعتی جندی‌شاپور دزفول در چهار نیم‌روز در آزمون سراسری شرکت خواهند کرد. این را معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی جندی‌شاپور دزفول بیان نمودند.

علی ظاهرزاده در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در سطح شهرستان دزفول علاوه بر دانشگاه صنعتی جندی شاپور، دانشگاه پیام نور، آزاد و آموزش و پرورش نیز حوزه‌های آزمون سراسری ۱۴۰۰ هستند. البته روز چهارشنبه و شنبه تنها دانشگاه جندی‌شاپور میزبان آزمون سراسری خواهد بود. در روز چهارشنبه (۹ تیر) ۴۸۷ نفر و روز شنبه (۱۲ تیر) ۷۸۳ نفر در آزمون شرکت خواهد کرد.

وی ادامه داد: روز پنج‌شنبه (۱۰ تیر) در دانشگاه صنعتی جندی شاپور هزار و ۱۰۰ نفر آزمون می‌دهند. در دانشگاه پیام نور ۲۰۰ نفر و آموزش و پرورش نیز هزار و ۲۸۶ نفر در آزمون سراسری شرکت خواهند کرد. همچنین روز جمعه دانشگاه ما میزبان هزار و ۱۰۰ نفر، آموزش و پرورش ۲ هزار ۶۷ نفر و دانشگاه پیام نور ۲۰۰ نفر است.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول بیان کرد: جمعاً ۳ هزار و ۳۶۰ نفر در حوزه دانشگاه صنعتی جندی شاپور در چهار نیم‌روز در آزمون سراسری شرکت خواهند کرد. البته جمعا بیش از ۷ هزار نفر در شهرستان دزفول در آزمون سراسری شرکت کرده‌اند.

ایشان در  ادامه گفت: با وجود اینکه بخش امانات فعال است اما به داوطلبان توصیه می‌شود که از همراه آوردن وسایل اضافی به غیر از پاک‌کن، مدارک هویتی، مداد و … خودداری کنند. همچنین توصیه می‌شود ورود به حوزه‌ها را به ساعات نزدیک به برگزاری آزمون موکول نکنند تا منجر به تجمع نشود. به دلیل وجود فضای محدود برای پارک کردن خودروها از والدین داوطلبان خواسته می شود که برنامه‌ای برای ماندن پشت درهای حوزه برگزاری آزمون نداشته باشند.

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب