حمایت کمیته امداد از تحصیل 6818 دانش آموز و دانشجو

حمایت کمیته امداد استان مرکزی از تحصیل ۶۸۱۸ دانش آموز و دانشجو

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ عدالت بهرامی، قائم مقام امداد استان مرکزی، با بیان اینکه کمک به دانش آموزان و دانشجویان نیازمند از اقدامات کمیته امداد به منظور کمک به آینده سازان ایران اسلامی است، گفت: طی سال جاری تاکنون ۶۸۱۸ دانش آموز و دانشجو تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی بوده و از حمایت‌های این نهاد در سرفصل‌های مخلتف بهره‌مند هستند.

وی با اشاره به اینکه از این تعداد ۶۰۲۷ دانش آموز و ۷۹۱ نفر دانشجو هستند، اظهارکرد: حمایت از دانش آموزان و دانشجویان با هدف تقویت جایگاه اجتماعی و توانمندسازی فرزندان مددجویان برای نقش‌آفرینی در اقتصاد خانواده و حضور سازنده در جامعه انجام می‌شود.

بهرامی با تأکید بر اینکه این نهاد پیش از ورود دانشجویان به دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، آنان را جهت ورود به رشته‌های دارای بازار کار تشویق و راهنمایی می کند، تصریح کرد: محروم نشدن هیچ دانشجوی نیازمندی از تحصیل رایگان از اهداف اصلی کمیته امداد در پرداخت کمک هزینه‌های تحصیلی است.

وی از دریافت کمک‌های مردمی با استفاده از روش‌های نوین خبر داد و گفت: خیران و نیکوکاران می توانند با ارسال عدد ۳ به شماره ۳۰۰۰۳۳۳۳ و نصب اپلیکیشن سنا ، یا با شماره گیری کد# ۰۸۶*۸۸۷۷* و یا از طریق سایت امداد کمک‌های خود را به حساب خانوارهای نیازمند واریز کنند./

 

منبع: کمیته امداد

همچنین ببینید

رفتار تکانشی تهدیدی برای امنیت شخصی

به گزارش خبرگزاری ایچنا به نقل از بیتوته ؛معنی تکانش (Impulse) این است که در …