خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : چهارشنبه - ۶ مهر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Wednesday - 28 September - 2022
2

حقوق کودکان فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی!

  • 30 آبان 1399 - 13:49
حقوق کودکان فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی!

به گزارش خبرگزاری ایچنا به نقل از افکارنیوز ؛وزارت اطلاع‌رسانی فلسطین از تداوم تعدی رژیم صهیونیستی به حقوق کودکان فلسطینی خبر داد از دی ۱۳۹۶ که «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا ،قدس اشغالی را پایتخت رژیم صهیونیستی عنوان کرد، ۱۲۳ کودک شهید و هزاران کودک دیگر به ضرب گلوله نظامیان اشغالگر، زخمی شدند. از این […]

به گزارش خبرگزاری ایچنا به نقل از افکارنیوز ؛وزارت اطلاع‌رسانی فلسطین از تداوم تعدی رژیم صهیونیستی به حقوق کودکان فلسطینی خبر داد

از دی ۱۳۹۶ که «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا ،قدس اشغالی را پایتخت رژیم صهیونیستی عنوان کرد، ۱۲۳ کودک شهید و هزاران کودک دیگر به ضرب گلوله نظامیان اشغالگر، زخمی شدند.

از این تاریخ تا کنون، نظامیان صهیونیست بیش از ۱۷ هزار کودک را بازداشت کردند. صهیونیست‌ها از آغاز سال ۲۰۱۹، ۷۴۵ فرد زیر ۱۸ سال و از آغاز سال ۲۰۲۰ تا ۳۱ مارس (۱۲ فروردین ۱۳۹۹) ۲۶۴ کودک را بازداشت کرده‌اند.

بیشتر این ۴۰۰ فلسطینی زیر ۱۸ سال از قدس هستند و رژیم صهیونیستی هنوز ۱۷۰ کودک را در زندان‌های خود نگه داشته است.

رژیم صهیونیستی در سال ۲۰۱۵ قانون صدور احکام سخت علیه کودکان فلسطینی را تصویب کرد .تعداد کل اسرای فلسطینی در زندان‌های رژیم صهیونیستی به ۴۵۰۰ نفر می‌رسد که در میان آن ۴۰ زن ، ۱۷۰ کودک و ۳۷۰ بازداشتی بدون تفهیم اتهام وجود دارد.

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب