حضور ۱۲ دانش‌آموز بسیجی کردستان در سومین کنگره ملی همفکری آینده‌سازان

به گزارش خبرگزاری ایچنا1؛ اصغر عبدی‌فر اظهار کرد: بسیج دانش‌آموزی نهادی آموزشی است که با ایجاد پایگاه‌های علمی و تدوین و اجرای برنامه‌های مدون سعی در ارتقای توان علمی دانش‌آموزان دارد.

وی از دانش‌آموزان بسیجی به عنوان ذخایر بزرگ ایران اسلامی نام برد و افزود: مقام معظم رهبری در خصوص سازمان بسیج دانش‌آموزی می‌فرمایند “بسیج دانش‌آموزی تشکلی امین و متدین است و باید در کانون تفکر بسیج قرار گیرد”.

وی در ادامه گفت: ۱۲ نفر از دانش‌آموزان مجمع فاطمیون و علویان بسیج دانش‌آموزی استان برای شرکت در سومین کنگره ملی همفکری آینده‌سازان انقلاب اسلامی اعزام شدند.

وی تصریح کرد: کوه‌پیمایی دانش‌آموزی ویژه پیشگامان، مسابقه دو رهروان دانش‌آموز، عطرافشانی مزار شهدای فرهنگی، دیدار با خانواده شهدای دانش‌آموز و فرهنگی از جمله برنامه‌هایی است که در هفته بسیج دانش‌آموزی در استان برگزار می‌شود.

مسوول سازمان بسیج دانش‌آموزی سپاه بیت‌المقدس کردستان اذعان داشت: آغاز اردوهای راهیان نور به یادمان‌های شمال غرب دختران به سمت مریوان و پسران به سمت بانه از دیگر برنامه‌های این هفته در سطح استان است.

وی خاطرنشان کرد: 7 هزار دانش‌آموز تا پایان امسال از یادمان‌های هشت سال جنگ تحمیلی در مناطق شمال غرب بازدید خواهند کرد.

وی در پایان اضافه کرد: راهپیمایی استکبار ستیز دانش‌آموزان همزمان با 13 آبان با شعار« استکبارستیزی و مقاومت اسلامی سرآغاز افول و فروپاشی امریکا»، نشست حلقه‌های صالحین، نمایشگاه عملکرد بسیج، اجلاسیه شهدای دانش‌آموزی در راستای برنامه‌های کنگره ملی 92 هزار دانش‌آموز بسیجی و افتتاحیه یادواره 415 شهید دانش‌آموزی از دیگر برنامه‌های هفته بسیج دانش‌آموزی در سطح استان است که تا پایان هفته بسیج اجرایی خواهد بود./

 

منبع: فارس

همچنین ببینید

غرق شدن کودک زنجانی در رودخانه گوران

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ فرمانده انتظامی شهرستان خدابنده از غرق شدن کودک 10 ساله در …