خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : شنبه - ۹ مهر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Saturday - 1 October - 2022
1

حضور سه لرستانی در رقابت‌های بوکس نوجوانان و جوانان قهرمانی آسیا

  • 30 مرداد 1400 - 11:54
حضور سه لرستانی در رقابت‌های بوکس نوجوانان و جوانان قهرمانی آسیا

 سرپرست هیئت بوکس لرستان‌ و مربی تیم ملی نوجوانان و جوانان از حضور سه لرستانی در رقابت‌های بوکس قهرمانی آسیا خبر داد. به گزارش خبرگزاری ایچنا؛شهاب خاکی ، اظهار کرد: در تیم اعزامی به رقابت‌های بوکس قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا سه لرستانی حضور دارند. وی ادامه داد: محمد مهدی مصباحی در وزن ۸۰ کیلوگرم […]

 سرپرست هیئت بوکس لرستان‌ و مربی تیم ملی نوجوانان و جوانان از حضور سه لرستانی در رقابت‌های بوکس قهرمانی آسیا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛شهاب خاکی ، اظهار کرد: در تیم اعزامی به رقابت‌های بوکس قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا سه لرستانی حضور دارند.

وی ادامه داد: محمد مهدی مصباحی در وزن ۸۰ کیلوگرم نوجوانان و ابوالفضل فریدی در وزن ۶۳.۵ کیلو جوانان دو بوکسور و مرتضی سپه‌وند نیز به عنوان مربی تیم ایران را همراهی می‌کند.

خاکی در پاسخ به پرسشی که چرا همراه تیم به امارات نرفته است؟ گفت: متاسفانه مشکل ویزا داشتم و نتوانستم تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان را در این رقابت‌های مهم همراهی کنم.

سرپرست هیئت بوکس لرستان یادآور شد: فدراسیون برنامه‌ریزی خوبی برای این تیم‌ها داشته و چندین مرحله اردو برگزار شده که یک مورد آن در خرم‌آباد برپا شد.

وی بیان کرد: شرایط بازیکنان خوب است و امیدواریم شاهد ناداوری نباشیم و چندین مدال کسب شود.

خاکی خاطرنشان کرد: رقابت‌های بوکس قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا از ۲۸ مردادماه در شهر دبی آغاز خواهد شد و تا ۸ شهریور ادامه دارد.

 

منبع:خبرگزاری ایسنا

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب