حضور بیش از 2 هزار دانش آموز بسیجی در مراسم گرامیداشت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار جلیل بابازاده قانع پیش از ظهر امروز در تجمع بانوان زینبی اردبیل در حمایت از مقاومت و انتقام از خون سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، اظهار داشت: در طول چهل سال از انقلاب، مادران، خواهران، همسران و پدردان و برادران شهدا عزیزانشان بر دلشان نشسته است اما با تاسی از شهدای کربلا، حضرت زینب کبری (س) و اسرای نینوا در مصیبت های بزرگ صبر و بردباری کرده اند.

وی با بیان اینکه، ماموریت دشمن؛ دشمنی با اسلام و مسلمین است، تصریح کرد: سردار سلیمانی در طول دوران زندگی خود در حال جهاد در راه خدا و دفاع از اسلام بود و امروز به همین خاطر این که شهادت این فرمانده رشید اسلام بر همه مسلمین و آزادیخواهان جهان تاثیر بسزایی گذاشته است که اینگونه و با اجتماعات عظیم، خونخواه و خواستار انتقام از قاتلین شهدا هستند.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) گفت: ما همه چیز خود را مدیون رزمندگان مجاهد هستیم که شب روز در دفاع از آرمان ها و ارزشهای انقلاب و اسلام هستند و سردار سلیمانی نیز در ساعتی از بامداد شب به دست شقی ترین آحاد بشریت به شهادت رسید که پیامی بزرگ به دشمنان داشت آن هم این بود که رزمندگان اسلام شبانه روز مدافع اسلام و مسلمین هستند.

وی ادامه داد: سردار سلیمانی وقتی همه ما در خواب شیرین بودیم به شهادت رسید و این شهید والامقام وجودش همچون شمع سوخت تا به جامعه روشنایی بخشد.

بابازاده انسانهای مخلص را منشاء خیر و برکت دانست و گفت: شهادت انسانهای با خدا، مومن و مخلص منشاء خیر و برکت برای همه هستند و شهید سلیمانی با تاسی به شهدای کربلا از مقام منزلت بالایی برخوردار بود، او فرمانده والامقام بود اما هیچگاه خود را برتر نمیدانست و مرد عمل بود.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل افزود: سردار سلیمانی مرد خدا بودو آسایش خود را با خدا و حفظ دین و اسلام معامله کرد.

سردار بابازاده خاطر نشان کرد: با تدابیر فرمانده معظم کل قوا انتقامی سخت از دشمنان خواهیم گرفت و تا تبسم و آرامش را در دل مردم ایجاد نکنیم لحظه ای آرام نخواهیم گرفت.

بابازاده بیان کرد: دشمن این را خوب بداند که با شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی قهرمانانی مدافع دین، اسلام، قرآن و آرمان های شهدا تکثیر می شود و ببنید که چگونه ملت ایران خود را قاسم سلیمانی می نامند.

وی گفت: امروز همه منتقم خون شهید سلیمانی و همراهان شهیدش هستیم و من به شما خواهران می گوییمکه حفظ حجاب شما شدید تر از بارش موشک بر سر دشمنان است و شما زینب وار در میدان دفاع باشیم و مطمئن باشید که رزمندگان اسلام پیروز میدان نبرد با استکبار و دشمنان هستند./

 

منبع: بسیج

همچنین ببینید

شیوع هپاتیت A در کودکان وراه های انتقال آن

عضو تیم پیوند کبد مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره)، در ارتباط با شیوع هپاتیت و افرادی …