خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : شنبه - ۱۲ آذر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Saturday - 3 December - 2022
2

حادثه باورنکردنی سقوط دختر نوجوان از ساختمان

  • 28 آبان 1399 - 10:40
حادثه باورنکردنی سقوط دختر نوجوان از ساختمان

به گزارش خبرگزاری ایچنا به نقل از همشهری ؛دختر ۱۱ ساله‌ای که از طبقه سوم ساختمانی سقوط کرده بود بعد از برخورد با حفاظ روی دیوار به طرز عجیبی از مرگ نجات پیدا کرد. این حادثه روز دوشنبه در ساختمانی واقع در خیابان وحدت اسلامی اتفاق افتاد. ماجرا از این قرار بود که دختری ۱۱ […]

به گزارش خبرگزاری ایچنا به نقل از همشهری ؛دختر ۱۱ ساله‌ای که از طبقه سوم ساختمانی سقوط کرده بود بعد از برخورد با حفاظ روی دیوار به طرز عجیبی از مرگ نجات پیدا کرد.

این حادثه روز دوشنبه در ساختمانی واقع در خیابان وحدت اسلامی اتفاق افتاد. ماجرا از این قرار بود که دختری ۱۱ ساله بنا به دلایل نامعلومی از خانه‌شان که در طبقه سوم قرار داشت سقوط کرد.

او پیش از برخورد با زمین به کنار حفاظ نیزه‌ای روی دیوار برخورد و در ادامه روی زمین سقوط کرد. به‌دنبال این حادثه نجاتگران آتش‌نشانی در کوتاه‌ترین زمان ممکن خود را به محل حادثه رساندند و عملیات نجات آغاز شد. دختر نوجوان با وجود سقوط از ارتفاع نسبتا زیاد زنده بود و شواهد نشان می‌داد که از ناحیه پا و کمر دچار مصدومیت شده است.

سعید استوار، فرمانده نجاتگران آتش‌نشانی اعزامی به محل در این‌باره گفت: این دختر به‌علت نا مشخصی از طبقه سوم ساختمان به پایین سقوط کرده بود که به‌طرز معجزه آسایی از این اتفاق جان سالم به در برد. او از ناحیه پاها و کمر احساس ناراحتی می‌کرد که آتش‌نشانان با رعایت کامل اصول ایمنی و با استفاده از برانکارد مخصوص، او را از محل سقوط به بیرون از ساختمان منتقل کرده و برای اعزام به بیمارستان، تحویل عوامل اورژانس دادند.

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب