جلسه هماهنگی کمیته کودک و نوجوان ستاد دهه در سنندج برگزار شد

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون استان کردستان، در ابتدای این جلسه مدیر کل کانون استان کردستان، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی از شهدای پرافتخار انقلاب اسلامی بر ادامه مسیر نورانی این شهدا تاکید کرد.

سهیلا شیخی گفت: ایام الله دهه مبارک فجر فرصت مناسبی است که دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی به مردم به ویژه نسل جدید منتقل شود.

شیخی افزود: لازم است کمیته کودک و نوجوان برنامه های مختلفی را در ایام الله دهه فجر برنامه ریزی نماید تا این ایام مبارک در ذهن کودکان و نوجوانان با خاطره های خوب ماندگار گردد.

در ادامه  این جلسه قدریه محمودی کارشناس روابط عمومی کانون استان در سخنانی به تشریح آئین نامه تشکیل کمیته کودک و نوجوان پرداخت و گفت: کمیته کودک و نوجوان به منظور آشنا سازی کودکان و نوجوانان با آرمان ها و اهداف انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و فراهم سازی زمینه حضور پرشکوه آنان در مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و آئین بزرگداشت ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی کمیته کودک و نوجوان تشکیل می گردد.

وی گفت: کمیته کودک و نوجوان متشکل از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان،معاونت آموزش ابتدایی آموزش و پرورش، معاونت اجتماعی بهزیستی،معاونت فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) و گروه کودک و نوجوان صدا و سیمای مرکز کردستان می باشد که با مسئولیت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است./

همچنین ببینید

اولین مرکز “حامی” کشور برای حمایت از زنان و کودکان  آسیب دیده افتتاح گردید

 اولین مرکز «حامی» کشور برای حمایت از زنان و کودکان  آسیب دیده در فضای مجازی …