جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان یک فستیوال قوی بود

به گزارش خبرگزاری ایچنا1؛ اِل اماری بوتروس، نویسنده، کارگردان و بازیگر تئاتر سرزمین بازی، با بیان اینکه در فرانسه به عنوان استاد در مرکز کنسرو توآر پاریس فعالیت می کند گفت: من کمدین و کارگردان هستم و در این نمایش با شخصیتی به نام پِلی، پانتومیم کارکردم.

وی، با اشاره به اینکه هدف از اجرای این تئاتر بازی بدون کلام بود که در کشورهای مختلف قابل اجرا باشد افزود: هدف از اجرای نمایش این بود که بگویم قوه تصور و خیال پردازی انسال ها بسیار قوی است و با استفاده از بازی ویدیویی سعی کردم به شخصیت این نمایش زندگی بدهم.

بوتروس، با تاکید براینکه مهمترین پیام این نمایش این بود که بازی ویدیوئی خوب است اما زندگی واقعی و حقیقی خیلی بهتر است خاطر نشان کرد: امیدوارم مخاطب از این نمایش استفاده لازم را برده باشد.

نویسنده، کارگردان و بازیگر تئاتر سرزمین بازی، با بیان اینکه اولین بار است به کشور ایران سفر کرده است تصریح کرد: مردم همدان استقبال و پذیرایی خوب و قشنگی داشتند و من از حضور در اینجا لذت بردم.

وی، در پایان با اشاره براینکه نمایش های کشور ایتالیا و نمایش پرپر سیمرغ که از کتاب منطق الطیر بود را دیده است گفت: سطح جشنواره و نمایش ها عالی بوده است و فستیوال بسیار قوی بود و خوشحالم در اینجا دعوت شدم./

 

منبع:راه دانا

همچنین ببینید

تاثیرات مخرب باب اسفنجی در رشد ذهنی کودکان

در طی پژوهشی در سال ۲۰۰۴ بر روی کودکانی که کارتون «باب‌اسفنجی شلوارمکعبی» را تماشا …