جشنواره تئاتر کودک، همدان را در عرصه بین‌الملل مطرح می‌کند

به گزارش خبرگزاری ایچنا1؛ امیر خجسته امروز در همدان اجرای نمایش‌های جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان در شهرستان‌ها برای کودکان زیر پوشش کمیته امداد، بهزیستی و کودکان مناطق محروم را به فال نیک گرفت و اظهار کرد: این جشنواره می‌تواند در مطرح کردن همدان مؤثر بوده و جذب گردشگران را نیز به همراه داشته باشد.

وی با بیان اینکه اعضای ستاد برگزاری جشنواره تمام تلاش خود را انجام می‌دهند تا این رویداد را به بهترین شکل برگزار کنند یادآور شد: امیدواریم بتوانیم در آینده نزدیک، همدان را به عنوان مرکز فرهنگی در سطح بین‌المللی معرفی کنیم.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اقدامات جشنواره با پویایی انجام می شود، خاطرنشان کرد: خوشبختانه جوان‌گرایی در جشنواره حاکم است و جوانان هستند که امور بخش‌های مختلف را بر عهده گرفته‌اند.

وی با اشاره به اینکه کودکان و نوجوانان همدانی همواره مشتاق برگزاری جشنواره تئاتر هستند یادآور شد: جشنواره در سال‌های قبل خاطرات خوشی را برای کودکان همدان رقم زده و شهر در این ایام یکپارچه در نشاط و شادابی است.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: برگزاری 20 دوره از جشنواره تئاتر کودک و نوجوان اتفاق مهمی است که امید می‌رود در همدان ماندگار شود و به دنبال آن بتوان سایر رویدادهای مهم دیگر را نیز در استان برگزار کرد.

وی ادامه داد: اهداف جمهوری اسلامی و موارد مربوط به فرهنگ ایرانی، اسلامی در قالب تئاتر به مردم منتقل می‌شود.

بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان از ۱۶ تا ۲۱ آبان ماه با دبیری مجید قناد در همدان برگزار می‌شود./

 

منبع: فارس

همچنین ببینید

تصویب الزامات و ضوابط عام «شهر دوستدار کودک»

الزامات و ضوابط عام شهر دوستدار کودک تصویب شد و این مصوبه برای تمامی دستگاه‌های …