جشنواره «بوشهر استان دوستدار کودک» در بهمن‌ماه برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ محمد مظفری ظهر دوشنبه در نشست هماهنگی برگزاری جشنواره بوشهر شهر دوستدار کودک اظهار داشت: مرحله اول طرح با آموزش مربیان برگزیده مهدها و پیش‌دبستانی‌های استان با همکاری آموزش و پرورش و بهزیستی برگزارشده است.

وی با بیان اینکه دومین مرحله این طرح در قالب جشنواره بوشهر استان دوستدار کودک اجرا می‌شود تصریح کرد: این جشنواره قرار است در جهت کشف و زمینه سازی رشد استعدادهای کودکان استان و همچنین افزایش آگاهی کودکان پیش‌دبستانی و مهدهای کودک به فرهنگ ملی و اسلامی گام بردارد.

مظفری با اشاره به اینکه در این راه با هدایت مربیان آموزش‌دیده و دستگاه‌های مربوطه باید این جشنواره مدیریت شود افزود: جشنواره در سه بخش سرود و نقاشی برای کودکان و قصه‌گویی ویژه مربیان مهد کود و پیش‌دبستانی برگزار می‌شود

سرپرست دفتر امور اجتماعی استانداری بوشهر افزود: اختتامیه جشنواره بوشهر، استان دوستدار کودک، در قالب برگزاری نمایشگاه نقاشی نوآموزان سراسر استان و اجرای گروه‌های سرود منتخب در شهر بوشهر برگزار خواهد شد.

وی بیان کرد: این جشنواره در بهمن‌ماه قرار است با مدیریت فرمانداری‌ها و مشارکت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، بهزیستی و آموزش پرورش و با مشارکت سازمان‌های مردم نهاد در حوزه کودک در شهرستان‌های ده‌گانه استان برگزار شود.

سرپرست دفتر امور اجتماعی استانداری بوشهر آثار نو آموزان مهدکودک‌ها و پیش‌دبستانی‌ها همچنین دانش آموزان کانون‌های پرورش فکری با موضوعات ورزش و تحرک، نشاط اجتماعی، حقوق شهروندی و هویت اسلامی باید تولید و اجرا شود خاطرنشان کرد: قرار است آثار نقاشی نو آموزان به صورت نمایشگاهی بزرگ در هر شهرستان در معرض دید عموم قرار بگیرد./

منبع: مهر

همچنین ببینید

افزایش کودک آزاری در گنبدکاووس

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛سرپرست اداره بهزیستی گنبد کاووس در شرق استان گلستان گفت: از …