خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : دوشنبه - ۴ مهر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Monday - 26 September - 2022
1

جشنواره استعدادیابی و نخبه پروری فرزندان پرسنل ذوب آهن

  • 12 تیر 1400 - 12:20
جشنواره استعدادیابی و نخبه پروری فرزندان پرسنل ذوب آهن

به گزارش ایجنا به نقل از ایسنا/اصفهان همزمان با روز صنعت و معدن بزرگترین جشنواره استعدادیابی و نخبه پروری باشگاه ذوب آهن ویژه خانواده بزرگ در رشته های تنیس روی میز و شطرنج برگزار شد. جشنواره بزرگ استعدادیابی و نخبه پروری باشگاه ذوب آهن ویژه فرزندان پرسنل ذوب آهن روز پنجشنبه (۱۰ تیرماه) با حضور […]

به گزارش ایجنا به نقل از ایسنا/اصفهان همزمان با روز صنعت و معدن بزرگترین جشنواره استعدادیابی و نخبه پروری باشگاه ذوب آهن ویژه خانواده بزرگ در رشته های تنیس روی میز و شطرنج برگزار شد.

جشنواره بزرگ استعدادیابی و نخبه پروری باشگاه ذوب آهن ویژه فرزندان پرسنل ذوب آهن روز پنجشنبه (۱۰ تیرماه) با حضور مهدی بهرامی، معاون منابع انسانی شرکت سهامی ذوب آهن و عضو هیئت مدیره، مرتضی یزدخواستی عضو هیئت مدیره شرکت سهامی ذوب‌آهن اصفهان، مجتبی فریدونی مدیرعامل باشگاه ذوب آهن و دیگر مدیران و اعضا هیئت مدیره باشگاه، مسئولان ورزشی استان و اعضا هیئت های تنیس روی میز و شطرنج و پرسنل ذوب آهن و فرزندان آنها و رسانه ها در مجموعه اداری آموزشی سالن استاد توصیفیان برگزار شد.

معاون منابع انسانی شرکت سهامی ذوب آهن و عضو هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن با تبریک روز صنعت و معدن اظهارکرد: بحث ورزش همواره از ابتدای شکل گیری ذوب آهن بوده است و با این باشگاه عجین شده است. ورزش ذوب آهن را بیشتر از طریق باشگاه و ورزش حرفه ای به ویژه فوتبال می شناسند و آن گونه که باید و شاید به ورزش همگانی که حق پرسنل و خانواده های آنها است و موجب ایجاد انگیزه و نشاط می شود پرداخته نشده بود. در رویکرد جدید قرار شد در کنار ورزش حرفه ای و قهرمانی که در باشگاه انجام می شود بحث ورزش کارگری و همگانی را با جدیت دنبال کنیم و این اتفاق از دو سال پیش حالت اجرایی گرفت.

مهدی بهرامی افزود: با آغاز شیوع ویروس کرونا مباحث ورزشی کشور به حاشیه برده شد، با توجه به تداوم این مسئله به تعویق انداختن این موضوع را به صلاح ندانستیم و برنامه ریزی کردیم که اقدمات لازم در این زمینه را آغاز کنیم و در کنار ورزش های همگانی و عمومی همانند شنا و بدنسازی سایر رشته ها را نیز مورد توجه قرار دهیم و در زمینه اوقات فراغت نیز بیشتر فوتبال مورد توجه بود که این نیاز بود که تمام سلایق و استعدادها را مدنظر قرار بدهیم و شناسایی داشته باشیم و برای آنها برنامه ریزی کرده و ادامه دار پیگیری کنیم.

وی تصریح کرد: این مسئله را با دو رشته شطرنج و تنیس روی میز آغاز کردیم و در صدد هستیم رشته های مختلف  را با دو هدف شناسایی استعدادها و پشتیبانی از آنها پیگیری کنیم تا در آینده شاهد بروز و ظهور قهرمانان و نخبه ورزشی از دل جامعه پرسنل باشگاه باشیم تا در ورزش حرفه ای بتوانیم از این چیکیده که به دست آمده و ثمره خود باشگاه است استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه مدیریت کارخانه همیشه تاکید بر حمایت و پشتیبانی از مباحث ورزشی دارد، گفت: هیئت مدیره باشگاه و کارخانه نیز همسو با این تفکر هستند.

فوتبال باشگاه ذوب آهن حالش خوب نیست.

معاون منابع انسانی شرکت سهامی ذوب آهن با اشاره به وضعیت تیم فوتبال ذوب آهن تاکید کرد: امروز حال فوتبال باشگاه زیاد خوب نیست و آنگونه که باید برند باشگاه را نشان نمی دهد، اما این شرایط ناپایدار است و روزهای خوب فوتبال برخواهد گشت و امیدوارم شاهد قهرمانی های رشته های مختلف ورزشی باشگاه در عرصه های مختلف در بحث ورزش حرفه ای و ورزش کارکنان باشیم.

وی افزود: این حمایت ها وجود دارد و افرادی که خود را نشان دهند برنامه ریزی خوبی برای آنها در سطح استان و کشوری و حتی قهرمانی جهان را داریم و امسال نیز از دل خود کارکنان ذوب آهن در بحث اعزام اقدام خواهیم کرد، خیلی راحت می توان ورزشکار از بیرون آورد و با پرچم ذوب آهن به مسابقات اعزام کرد تا قهرمانی به دست آوریم، اما این جالب نیست.

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب