جزئیات نخستین مسابقه ادبی و هنری کودک و نوجوان با موضوع دفاع مقدس در یاسوج

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ سرهنگ «امیرعباس آسمند» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج، اظهار داشت: نخستین مسابقه ادبی و هنری کودک و نوجوان با موضوع دفاع مقدس در یاسوج برگزار می‌شود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد افزود: این مسابقه در دو بخش نقاشی کودک و دلنوشته کودکان و نوجوانان (نامه به یک شهید) برگزار می‌شود.

آسمند محورهای این جشنواره را شامل «روحانیت و انقلاب اسلامی»، «روحانیت و دفاع مقدس»، «روحانیت و ایثار اجتماعی» و «نماز جماعت در دفاع مقدس» عنوان کرد.

وی بیان کرد: این مسابقه با مشارکت اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد، حوزه هنری و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان برگزار می‌شود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد زمان ارسال آثار را تا 22 بهمن و زمان برگزاری اختتامیه این مسابقه را 15 اسفند امسال عنوان و ابراز کرد: در آیین اختتامیه به آثار برتر جوایزی اهدا می‌شود.

آسمند گفت: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به یاسوج، میدان راهنمایی، پارک کودک، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ارسال کرده و یا به مراکز فرهنگی – هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در شهرستان‌ها تحویل دهند./

 

منبع:دفاع‌پرس

همچنین ببینید

برگزاری مسابقات قهرمانی جودو نوجوانان و جوانانِ خراسان شمالی

بجنورد – سرپرست هیئت جودو خراسان شمالی از برگزاری مسابقات قهرمانی این رشته در بخش …