خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : شنبه - ۱۲ آذر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Saturday - 3 December - 2022
2

جزئیات پویش نامه‌ کودکان به نویسنده

  • 24 آبان 1399 - 11:59
جزئیات پویش نامه‌ کودکان به نویسنده

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی عجب‌شیر گفت: پویش نامه‌ به نویسنده به مناسبت هفته ملی کتاب برگزار می شود . فرهاد حبارتپور اظهار داشت: پویش نامه‌ به نویسنده به مناسبت هفته ملی کتاب جهت استفاده از فراغت به وجود آمده در خانه‌ها و استفاده از امکانات موجود در فضاهای مجازی […]

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی عجب‌شیر گفت: پویش نامه‌ به نویسنده به مناسبت هفته ملی کتاب برگزار می شود .

فرهاد حبارتپور اظهار داشت: پویش نامه‌ به نویسنده به مناسبت هفته ملی کتاب جهت استفاده از فراغت به وجود آمده در خانه‌ها و استفاده از امکانات موجود در فضاهای مجازی در جهت ترویج اجتماعی کتاب‌خوانی در سراسر ایران و تشویق کودکان و نوجوانان به گفت‌وگو پیرامون کتاب‌هایی است که خوانده‌اند .

وی افزود: در این پویش کودکان و نوجوانان می توانند به نویسندگانی که کتاب‌های آنها را خوانده‌اند نامه بنویسند. شرکت در این پویش منحصر به اعضای جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک نیست و همه کودکان و نوجوانان ساکن در شهرها و روستاهای ایران می‌توانند در آن شرکت کنند.

جبارپور گفت: برای شرکت در این پویش کودکان و نوجوانان می توانند پس از نوشتن نامه خود آن را در سایت شبکه ترویج کتابخوانی ایران به آدرس bookpromotion.ir مراجعه کنند و نامه خود را در فرم مربوطه بارگذاری کنند.

براساس این گزارش همه نامه‌ها پس از دسته‌بندی برای نویسندگان یا مترجمان و پدیدآورندگان کتاب و… ارسال شده و به تدریج در پایگاه اطلاع‌رسانی شبکه ترویج کتاب‌خوانی معرفی می‌شوند.

در پایان پویش، به تعدادی از برگزیدگانی که بیشترین امتیازها را کسب کرده باشند، علاوه بر معرفی در سطح ملی، جوایزی اهدا خواهد شد.

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب