خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : شنبه - ۱۲ آذر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Saturday - 3 December - 2022
3
ایچنا گزارش می دهد؛

جذب ۶ هزار حامی برای ایتام توسط بسیجیان

  • 20 شهریور 1400 - 20:33
جذب ۶ هزار حامی برای ایتام توسط بسیجیان
با کمک بسیج استان امسال ۶ هزار حامی اکرام ایتام جذب شد که در این زمین بسیج در خط مقدم حمایت از ایتام بوده است.

به گزارش خبرگزاری ایچنا، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان گفت: با تلاش‌های صورت گرفته بیش از ۶ هزار حامی برای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین جذب و استان خوزستان در طرح ایران مهربان رتبه ۱ مشارکت بسیجیان در کشور بدست آورد.

جمال شیبه افزود: اجرای طرح ایران مهربان با هدف سرپرستی کودکان یتیم و نیازمند با همکاری حوزه بسیج استان در حال اجرا است و برنامه هدف‌گذاری شده در مشارکت بسیج سپاه در طرح ایران مهربان، جذب چند برابری حامی است که اکنون بخشی از این برنامه محقق شده است.

وی ادامه داد: در ثبت نام حامیان ایتام، پیشرو در تعامل با سپاه و بسیج استان هستیم که باید از اقدامات شایسته بسیج استان در اجرای این پویش و طرح حامی یابی اکرام ایتام تقدیر کرد که همکاری‌های کمیته امداد و بسیج خوزستان در سطح استان گسترش می‌یابد.

شیبه خاطر نشان کرد: تاکنون بیش از شش هزار نفر حامی از بین بسیجیان سپاه در قالب طرح هر کارمند حامی یک یتیم حمایت ایتام تحت حمایت کمیته امداد استان طرح نوین هر بسیجی یک حامی را عهده‌دار شده‌اند.

وی افزود: اجرای پویش ایران مهربان با هدف جذب حامیان جدید برای حمایت مادی و معنوی از فرزندان ایتام و محسنین تحت حمایت با همکاری کمیته امداد و بسیج سازندگی سپاه استان سرعت می‌گیرد تا هیچ یتیمی در سطح خوزستان بی حامی باقی نماند.

 

مدیرکل کمیته امداد خوزستان  به حمایت بسیج سپاه در محرومیت‌زدایی و کمک به رفع مشکلات اقتصادی معیشتی نیازمندان اشاره و گفت: تاکنون بسیج خوزستان در ساخت مسکن، کمک هزینه ازدواج تهیه جهیزیه و اشتغال همچنین اجرای طرح مواسات و ایران همدل تهیه بسته‌های معیشتی همکاری شایانی داشته و یاری گر کمیته امداد بوده است.

  • منبع : صداوسیما

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب