خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : چهارشنبه - ۶ مهر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Wednesday - 28 September - 2022
1

جایزه جشنواره انیمیشن” نوری به دنیا” در روسیه به یک زن ایرانی تعلق گرفت

  • 06 تیر 1400 - 13:53
جایزه جشنواره انیمیشن” نوری به دنیا” در روسیه به یک زن ایرانی تعلق گرفت

سارا نامجو موفق بهترین جایزه بخش انیمیشن مسابقه رسمی یازدهمین دوره جشنواره کودک و نوجوان «نوری به دنیا» در کشور روسیه را از آن خود کرد. به گزارش ایسنا، جشنواره کودک و نوجوان «نوری به دنیا» با هدف ارتقاء سطح آموزشی، هنری و معنوی جوانان اواخر اردیبهشت ماه در شهر ریبینسک کشور روسیه برگزار شد […]

سارا نامجو موفق بهترین جایزه بخش انیمیشن مسابقه رسمی یازدهمین دوره جشنواره کودک و نوجوان «نوری به دنیا» در کشور روسیه را از آن خود کرد.

به گزارش ایسنا، جشنواره کودک و نوجوان «نوری به دنیا» با هدف ارتقاء سطح آموزشی، هنری و معنوی جوانان اواخر اردیبهشت ماه در شهر ریبینسک کشور روسیه برگزار شد و  «ستارگان زیر باران» ساخته سارا نامجو در این جشنواره موفق به دریافت جایزه بخش انیمیشن شد.

این انیمیشن محصول مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است و داستان آن درباره معجزه‌های کوچکی است که دشواری‌های زندگی را قابل تحمل می‌کنند. «من ایرانی‌ام» به کارگردانی علیرضا کاویان‌راد دیگر تولید مرکز گسترش هم در بخش مسابقه این جشنواره حضور داشت.

این دوره از جشنواره «نوری به دنیا»  به ۲۷۵ امین سال تولد فرمانده دریایی روسیه، دریاسالار اوشاکوف تقدیم شد. در خلاصه داستان «ستارگان زیر باران» آمده است: «در روزی بارانی مسافران یک قطار شاهد سوار شدن پسرکی به قطار هستند. پسرک با معجزه های کوچکش نور را به دنیای آنها برمی گرداند.»

عوامل تولید انیمیشن «ستارگان زیر باران» نویسنده و کارگردان: سارا نامجو، انیماتور: سینا امیری، فرزانه حقیقت، جلوه‌های ویژه: امیر صفاییان، طراحی صدا و صدا گذاری:علیرضا علویان، موسیقی: میلاد موحدی می باشند.

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب