خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : شنبه - ۹ مهر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Saturday - 1 October - 2022
2

ثبت نام کتاب های درسی از ۶ تیر ماه تا شهریور ماه

  • 08 تیر 1400 - 9:42
ثبت نام کتاب های درسی  از ۶ تیر ماه تا شهریور ماه

آغاز ثبت نام کتاب های درسی سال تحصیلی ۱۴۰۰  ثبت نام کتابهای درسی کلاس اولی‌ها، پایه هفتمی‌ها و پایه دهمی‌ها طبق جدول زمانبندی و اعلام قبلی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، از یکشنبه (ششم تیرماه) آغاز شد و تا شهریور ماه ادامه خواهد داشت. به گزارش ایچنا به نقل از ایسنا، با پایان یافتن مهلت […]

آغاز ثبت نام کتاب های درسی سال تحصیلی ۱۴۰۰

 ثبت نام کتابهای درسی کلاس اولی‌ها، پایه هفتمی‌ها و پایه دهمی‌ها طبق جدول زمانبندی و اعلام قبلی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، از یکشنبه (ششم تیرماه) آغاز شد و تا شهریور ماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش ایچنا به نقل از ایسنا، با پایان یافتن مهلت تمدید ثبت نام کتب درسی میان پایه‌ها، دانش‌آموزان ورودی پایه‌های اول، هفتم و دهم می‌توانند از تاریخ ششم تیرماه، پس از ثبت نام در مدرسه با مراجعه به سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی، سفارش کتاب درسی خود را ثبت کنند.

دانش‌آموزان  همچنین می توانند از طریق سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی به نشانی irtextbook.ir نسبت به ثبت سفارش انفرادی اقدام نمایند.

 کد ملی دانش‌آموز، نام کاربری و شش رقم سمت راست شماره سریال شناسنامه دانش‌آموز، “رمز عبور” برای ورود به سامانه الزامی است.

به گفته  معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی علوی تبار،، کتاب‌های درسی دانش‌آموزان دوره‌های تحصیلی آموزش ابتدایی، متوسطه دوم شاخه‌های فنی و حرفه‌ای، کاردانش، رشته معارف اسلامی و کتاب‌های درسی تکمیلی دوره اول متوسطه ویژه دانش‌آموزان استعدادهای درخشان، از طریق مدرسه محل تحصیل آنان که در سفارش دانش‌آموز قید شده است، توزیع می‌شود.

فرایند توزیع کتاب‌ها از استان به مدارس از اواسط شهریورماه آغاز و توزیع کتاب‌ها فقط از طریق مدارس انجام می‌شود. امسال به دلیل شرایط کرونایی در کشور از همکاری کتابفروشی‌ها بهره نمی‌بریم. بعد از آنکه ثبت‌نام های دانش آموزان انجام شد و آنها کتاب‌های خود را در اختیار گرفتند؛ مهرماه ثبت سفارش تک جلدی کتاب‌ها آغاز می شود تا علاقمندان و فرهنگیان بتوانند از این طریق به کتاب‌های مدنظرشان دست یابند.

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب