خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : دوشنبه - ۴ مهر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Monday - 26 September - 2022
1

تیم کمانداران نوجوان دررقابت های جهانی لهستان ازراه یابی به مرحله بعد بازماندند

  • 22 مرداد 1400 - 14:16
تیم کمانداران نوجوان دررقابت های جهانی لهستان ازراه یابی به مرحله بعد بازماندند

در ادامه رقابت‌های تیروکمان قهرمانی جهان که در ریکرو و کامپوند نوجوانان و جوانان در لهستان در حال برگزاری است، کمانداران در مرحله حذفی با شکست برابر حریفان خود از راهیابی به مرحله بعد بازماندند. به گزارش خبرگزاری ایچنا،  در ادامه مسابقات تیروکمان قهرمانی جهان که در ریکرو و کامپوند و در رده سنی نوجوانان […]

در ادامه رقابت‌های تیروکمان قهرمانی جهان که در ریکرو و کامپوند نوجوانان و جوانان در لهستان در حال برگزاری است، کمانداران در مرحله حذفی با شکست برابر حریفان خود از راهیابی به مرحله بعد بازماندند.

به گزارش خبرگزاری ایچنا،  در ادامه مسابقات تیروکمان قهرمانی جهان که در ریکرو و کامپوند و در رده سنی نوجوانان و جوانان در لهستان در حال برگزاری است، کمانداران در مرحله حذفی به مصاف حریفان خود رفتند و با شکست برابر آنها از راهیابی به مرحله بعد بازماندند.

در این مسابقات و در مرحله یک شانزدهم نهایی کامپوند نوجوانان، ابوالفضل سلطانی‌نژاد برابر نماینده ایتالیا با نتیجه ۱۴۴ بر ۱۴۳ شکست خورد و حذف شد.

در همین مرحله، امیررضا عزیزی با نتیجه ۱۴۲ بر ۱۴۰ برابر نماینده مکزیک به پیروزی رسید.

وی در مرحله یک هشتم نهایی نیز  کماندار ایتالیا را با نتیجه ۱۴۴ بر ۱۴۳ شکست داد و در جمع هشت کماندار برتر قرار گرفت. او در این مرحله پس از تساوی ۱۴۶-۱۴۶ برابر کمانداری از اسلوونی در تیر تای شکست خورد و از راهیابی به نیمه‌نهایی بازماند.

ساغر قاسمی در کامپوند نوجوانان و در مرحله یک شانزدهم نهایی برابر کمانداری از روسیه با نتیجه ۱۴۶ بر ۱۳۹ شکست خورد و حذف شد.

در ادامه این رقابتها و در ریکرو نوجوانان، ارشک فاضل در یک شانزدهم نهایی با نتیجه ۶ بر ۴ کمانداری از ژاپن را شکست داد و راهی مرحله یک هشتم نهایی شد،  وی در این مرحله با نتیجه ۶ بر ۴ برابر نماینده دانمارک شکست خورد و حذف شد.

محمدحسین گلشنی نیز در یک شانزدهم نهایی ریکرو نوجوانان با نتیجه ۶ بر ۵ کمانداری از اسپانیا را شکست داد، اما در مرحله یک هشتم نهایی با نتیجه ۶ بر ۵ برابر کمانداری از هند شکست خورد و حذف شد.

در کامپوند جوانان، گیسا بایبوردی در مرحله یک شانزدهم نهایی برابر کمانداری از کلمبیا با نتیجه ۱۴۵ بر ۱۳۶ به پیروزی رسید.
وی در مرحله یک هشتم نهایی با نتیجه ۱۴۶ بر ۱۴۵ با شکست برابر کمانداری از کرواسی حذف شد.

ساغر حلوایی در مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات کامپوند جوانان برابر نماینده السالوادور با نتیجه ۱۳۸ بر ۱۳۷ شکست خورد و حذف شد.

بیتا عاشق‌زاده نیز در مرحله یک شانزدهم نهایی کامپوند جوانان با نتیجه ۱۳۹ بر ۱۳۸ برابر کماندار هنک کنگ به پیروزی رسید.
وی در مرحله یک هشتم نهایی با نتیجه ۱۴۷ بر ۱۴۲ برابر کماندار هند شکست خورد و حذف شد.
امیر محمد قربان‌زاده دیگر نماینده ایران در مرحله یک شانزدهم نهایی کامپوند جوانان برابر کمانداری از آمریکا با نتیجه ۱۴۷ بر ۱۴۲ شکست خورد و حذف شد.

در میکس ریکرو نوجوانان تیم ایران با ترکیب یسنا پورماهانی و محمدحسین گلشنی در مرحله یک هشتم نهایی برابر تیم هند با نتیجه ۵ بر ۴ شکست خورد و حذف شد.

در میکس کامپوند نوجوانان نیز تیم ایران با ترکیب ساغر قاسمی و ابوالفضل سلطانی‌نژاد در دور دوم مسابقات مرحله حذفی برابر کمانداری از رومانی با نتیجه ۱۴۹ بر ۱۴۸ به برتری رسید.
کمانداران کشورمان در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۱۵۴ بر ۱۴۵ برابر تیم آمریکا شکست خورد و از صعود به مراحل بعد بازماندند.

منبع:خبرگزاری ایسنا

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب