خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : سه شنبه - ۱۱ بهمن - ۱۴۰۱
  • برابر با : Tuesday - 31 January - 2023
3
" یادداشت "

تو معلم نسل نوجوان ایران اسلامی هستی

  • 01 مهر 1400 - 13:33
تو معلم نسل نوجوان ایران اسلامی هستی
سرپرست وزارت آموزش و پرورش خطاب به علی لدنی دانش‌آموز فداکار شهرستان ایذه نوشت: تو قهرمانی بزرگ، معلم نسل نوجوان ایران اسلامی و الگوی دانش‌آموزان دهه هشتاد هستی که با مروت برای نجات دیگران همت کردی.

خبرگزاری ایچنا ؛ علیرضا کاظمی سرپرست وزارت آموزش و پرورش، با ارسال دلنوشته ای از دانش آموز فداکار شهرستان ایذه، دلجویی کرد.

 ۱۸ شهریور امسال(۱۴۰۰) علی لندی نوجوان فداکار اهل ایذه برای نجات جان ۲ عضو خانواده همسایه‌شان در حادثه آتش‌سوزی، به دل آتش رفت. او توانست هر دو نفر را نجات دهد اما خودش دچار ۸۵ درصد سوختگی درجه ۳ شد و در حال حاضر در بیمارستان امام موسی کاظم(ع) اصفهان بستری است.

در متن دلنوشته سرپرست آموزش و پرورش آمده است:

«فرزند عزیزم جناب آقای علی لندی؛ دانش‌آموز فداکار شهرستان ایذه؛ سلام بر شجاعت و همت تو.

پرندگان زرین بال معرفت، در مهربانی دستان نازکت لانه کرده‌اند و پرهای ققنوس جوانمردی و فداکاری، بر فراز غیرتت سایه افکنده است.

سلام بر تو که با حماسه آفرینی و رشادت وصف ناپذیرت، جان برکف و دلاورانه، دل به شعله‌های آتش زدی و برای نجات جان دو انسان شریف، یعنی مادر و خواهر شهید عزیزی، ایثارگرانه جان خود را به مخاطره انداختی.

تو قهرمانی بزرگ، معلم نسل نوجوان ایران اسلامی و الگوی دانش‌آموزان دهه هشتاد هستی که با مروت برای نجات دیگران همت کردی.

دوستت داریم و با دعای ویژه و هزاران امید، پیگیر و منتظریم تا به زودی سلامت خود را پیدا کنی و برایمان از حماسه‌ای که آفریده ای، سخن بگویی».

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب