خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : جمعه - ۷ بهمن - ۱۴۰۱
  • برابر با : Friday - 27 January - 2023
1
ایچنا گزارش می دهد؛

بخشنامه توصیه های سیاستی در ارتباط با آموزش حضوری مدارس

  • 14 آذر 1400 - 11:42
بخشنامه توصیه های سیاستی در ارتباط با آموزش حضوری مدارس
«بخشنامه توصیه های سیاستی کارگروه ویژه بررسی مسائل کووید ۱۹ در ارتباط با آموزش حضوری مدارس» از سوی مرکز هماهنگی حوزه وزارتی به ادارت کل آموزش و پرورش استان ها ابلاغ شد.

به گزارش خبرگزاری ایچنا، در این بخشنامه آمده است:

همه گیری ویروس کرونا پدیده ای است که با توجه به منشاء نامشخص و سرعت انتشار بالا و ویژگی های مهارناپذیر آن، جهان را با بحران مواجه کرده است؛ در این میان، یکی از مهم ترین حوزه هایی که تحت تأثیر این پاندمی ویروسی قرار گرفته، حوزه آموزش مدارس است.

تداوم همه گیری این ویروس، باعث تغییر نحوه آموزش، از «حضوری» به «مجازی کامل» شد. اما با آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰، سیاست های ابلاغی در ستاد ملی کرونا، مجدداً به طرف آماده سازی شرایط برای آموزش حضوری در مدارس رفت؛ از این رو «بخشنامه توصیه های سیاستی کارگروه ویژه بررسی مسائل کووید ۱۹ در ارتباط با آموزش حضوری مدارس» از سوی مرکز هماهنگی حوزه وزارتی به ادارات کل آموزش و پرورش استان ها، ابلاغ شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، در این ابلاغیه، بر اجرای دقیق «کنترل هوشمند معلمان و کادر مدارس و دانش آموزان و الزام تزریق واکسن» یا «داشتن تست PCR منفی، در هنگام حضور درمدرسه» تأکید شده است. این برنامه در طول زمان نیاز به ارتقا دارد.

متن این بخشنامه از طریق کلیک بر روی این لینک در دسترس است.

  • منبع : ایسنا

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب