توزیع بیش از ۲ هزار بسته نوشت‌افزار در قالب پویش مشق مهر

مدیرکل بهزیستی البرز گفت: برای دومین سال متوالی پویش مشق مهر با هدف تهیه لوازم التحریر برای دانش آموزش تحت پوشش بهزیستی و مناطق کمتر برخوردار آغاز شده است.

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ اسدالله حیدری اظهار کرد: این پویش از سوی سازمان بهزیستی کل کشور و با همت خیرین و نیکوکاران ارجمند از ۸ شهریور ماه شروع شده و تا ۱۰ مهر ادامه خواهد داشت.

وی افزود: بهزیستی البرز تا کنون دو هزار و۵۰ بسته لوازم التحریر تهیه و به کودکان البرزی اهداء کرده است که این اقلام شامل کوله پشتی، دفتر، مدادرنگی، مداد، پاک کن، تراش، خودکار، خط کش، ماژیک، دفترچه یادداشت و بسیاری اقلام مورد نیاز دیگر دانش آموزان بوده است.

مدیرکل بهزیستی استان البرز ارزش ریالی هر بسته را ۳۵۰ هزار تومان اعلام کرد و گفت: تا کنون بیش از ۷۰۰ میلیون تومان جهت خریداری این بسته‌ها هزینه شده است.

حیدری در پایان با دعوت از مردم نوع دوست البرز در پویش مشق مهر گفت: مردم نیک اندیش و نوع دوست البرز می‌توانند با مراجعه به معاونت مشارکت‌های مردمی بهزیستی استان البرز و یا شهرستان‌ها کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را برای تأمین هزینه‌های تحصیلی فرزندان محروم و نیازمند اهداء نمایند./

 

منبع:ایسنا

همچنین ببینید

نجات 2 کودک توسط پلیس گرمسار

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان سمنان از اقدام شایسته مأمور گشت پاسگاه انتظامی لجران گرمسار …