خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : دوشنبه - ۸ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Monday - 29 May - 2023
2

تنبیه یک دانش آموز در مدرسه فهرج یزد تکذیب شد

  • 30 دی 1398 - 9:30
تنبیه یک دانش آموز در مدرسه فهرج یزد تکذیب شد

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ اسماعیلی، افزود: بخشنامه‌های متعددی در خصوص ممنوعیت تنبیه بدنی در آموزش و پرورش صادر شده و کلاس‌های آموزشی هم برای آموزگاران و مدیران در خصوص تبیین این بخشنامه‌ها برگزار شده است. وی ادامه داد: در مورد خبر تنبیه بدنی در مدرسه رونقی فهرج نیز، بلافاصله بعد از اطلاع، گروه‌های بازرسی  به این […]

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ اسماعیلی، افزود: بخشنامه‌های متعددی در خصوص ممنوعیت تنبیه بدنی در آموزش و پرورش صادر شده و کلاس‌های آموزشی هم برای آموزگاران و مدیران در خصوص تبیین این بخشنامه‌ها برگزار شده است.

وی ادامه داد: در مورد خبر تنبیه بدنی در مدرسه رونقی فهرج نیز، بلافاصله بعد از اطلاع، گروه‌های بازرسی  به این آموزشگاه اعزام شدند و جوانب بررسی شده و تنبیه بدنی اتفاق نیفتاده و موارد مطرح شده در برخی رسانه‌های استان کذب است .

اسماعیلی گفت: از اصحاب رسانه تقاضا داریم،  در مورد اینگونه مسائل حتما صحت و سقم آن را از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش استعلام کنند.

وی اظهار داشت: والدین دانش آموزان در صورت مشاهده هر گونه موارد تنبیه بدنی موارد را  بصورت حضوری و از طریق سایت شکایات طرح کنند تا سریعا رسیدگی شود .

در سال تحصیلی جاری چند مورد تنبیه بدنی در برخی مدارس استان یزد مشاهده شده بود که برخورد قانونی با این موارد صورت گرفت./

 

منبع: ایرنا

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب