خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : شنبه - ۸ بهمن - ۱۴۰۱
  • برابر با : Saturday - 28 January - 2023
1
ایچنا گزارش می دهد؛

تقسیم شادی یلدا در قالب پویش «یک دقیقه مهربان تر»

  • 28 آذر 1400 - 23:15
تقسیم شادی یلدا در قالب پویش «یک دقیقه مهربان تر»
پویش «یک دقیقه مهربان تر» برای کمک به نیازمندان در شب یلدا به همت دانش آموزان انجمن های اسلامی سراسر کشور برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری ایچنا، شب یلدا به‌عنوان سنت دیرینه ایرانیان جایگاه خاصی در بین خانواده ها دارد که شرایط دشوار معیشتی، این سنت را کم و بیش تحت تاثیر خود قرار داده است.

دانش آموزان انجمن های اسلامی در سراسر کشور قصد دارند شادی این شب را با همنوعان خود تقسیم کرده و در قالب پویش “یک دقیقه مهربان تر” بسته هایی متناسب با شب یلدا تهیه و به نیازمندان هدیه کنند.

این پویش در قالب مرکز نیکوکاری دانش آموزی امام حسن مجتبی (ع) در سراسر کشور برگزار خواهد شد و این پویش با تهیه بسته های یلدایی که شامل تنقلات و میوه می شود آغاز به کار کرده است و امیدوار هستیم با کمک دانش آموزان، خیرین و دغدغه مندان بتوانیم بسته های یلدایی را برای دانش آموزان و خانواده های آنها در مناطق کم برخوردار که توسط خیریه شناسایی شده اند تهیه کنیم.

علاقمندان، جهت مشارکت در این پویش می توانند به دفاتر اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان خود و یا با مراجعه به مرکز خیریه امام حسن مجتبی در کانال بله به آدرس @ehsan_inst در این امر خدا پسندانه سهیم شوند.

  • منبع : مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب