خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : دوشنبه - ۴ مهر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Monday - 26 September - 2022
1

تقدیر از خبرنگاران عرصه کودک و نوجوان

  • 23 مرداد 1400 - 15:02
تقدیر از خبرنگاران عرصه کودک و نوجوان

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هرمزگان با حضور در دفتر خبرگزاری ایرنا از خبرنگاران به عنوان یاری‌گر و بازوان فرهنگی کانون یاد کرد که در تمامی فعالیت‌های این نهاد نقش موثری را ایفا کرده‌اند. به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ پروین پشتکوهی مدیرکل کانون هرمزگان همزمان با روز خبرنگار با حضور در دفتر خبرگزاری ایرنا […]

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هرمزگان با حضور در دفتر خبرگزاری ایرنا از خبرنگاران به عنوان یاری‌گر و بازوان فرهنگی کانون یاد کرد که در تمامی فعالیت‌های این نهاد نقش موثری را ایفا کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ پروین پشتکوهی مدیرکل کانون هرمزگان همزمان با روز خبرنگار با حضور در دفتر خبرگزاری ایرنا یاد شهید محمود صارمی خبرنگار این خبرگزاری و دیگر شهدای عرصه رسانه را گرامی داشت.

پروین پشتکوهی روز یک‌شنبه ۱۷ مرداد در جریان بازدید از خبرگزاری ایرنا هرمزگان و دیدار با رییس و خبرنگاران این استان، اظهارداشت: عکاس و خبرنگاران این خبرگزاری در یکسال گذشته در بازتاب اخبار حوزه کودک و نوجوان تلاش‌های موثری داشته و با همدلی خود با مجموعه کانون استان، دنیای رنگین کودکان و آرزوهای آن‌ها را به‌صورت جذاب و به یادماندنی منعکس کردند.

در این دیدار صمیمانه مدیر کل کانون استان هرمزگان ضمن تقدیر از زحمات خبرنگاران گفت: خبرنگار قاصدی صادق و راست گفتار است که به قلمش جان داده و به جامعه شعور و آگاهی می‌بخشد.

پشتکوهی افزود: انعکاس تمام زیبایی‌های عرصه فرهنگ و هنر و خدمت رسانی به کودکان و نوجوانان این مرز و بوم به لطف و مدد و همراهی صادقانه شما اصحاب رسانه میسر می‌شود.

 

وی ادامه داد: همراهی خبرنگاران ایرنا با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را یک سرمایه مهم برای کانون دانست و بیان کرد: انعکاس توانمندی‌ها و فعالیت‌های کانون این استان همواره مایه دلگرمی و امید کودکان و نوجوانان در این استان بوده است.

مدیرکل کانون پرورش فکری هرمزگان گفت: حوزه کودکان بسیارحائز اهمیت است و از آنجا که کودکان این استان آینده‌سازان کشورهستند و این سرمایه‌ها باید به بهترین شکل هدایت شوند، قطعا خبرنگاران علاقه‌مند به این حوزه رسالتی مهم‌تر برعهده دارند.

پشتکوهی، رسالت و اهداف کانون را نسبت به سایر نهادها و سازمان‌ها بسیار متفاوت دانست و عنوان کرد: همراهی خبرنگاران با این نهاد در رشد دانش و مهارت‌های کودکان و توجه خانواده‌ها نسبت به اثرگذاری کانون و فعالیت‌های آن حائز اهمیت است.

وی با اشاره به نقش رسانه‌ در پویایی کانون پرورش فکری تصریح کرد: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان یکی از ارگان‌های بسیار کیفی است که اگر مسوولان و مردم ما در این استان بدانند در این سبد فرهنگی آموزشی چه تحفه‌هایی وجود دارد به طور قطع حمایت و پشتیبانی بهتری از کانون انجام می‌دهند.

مدیرکل کانون هرمزگان اضافه کرد: کودکان ما در این استان آینده‌سازان این جامعه هستند از این رو باید شرایط زندگی، رشد و بالندگی‌شان بیش از گذشته مورد توجه خانواده‌ها و مسوولان قراربگیرد.

پشتکوهی گفت: این استان سال‌هاست که به عنوان یکی از غنی‌ترین استان‌ها از نظر اقتصادی و تجاری معرفی می‌شود، اما آن چنان که باید و شاید به اهمیت حوزه فرهنگی آن و تفاوت‌های فرهنگی از نظر گویش‌ها و زبان‌ و نوع زندگی مردم و همچنین بیان ظرفیت‌ها و توانمندی‌های کودکان آن در شهرستان‌های مختلف هرمزگان پرداخته نمی‌شود.

وی افزود: در برخی شهرستان‌ها در حوزه کودک و نوجوان باید از نظر فرهنگی بیش‌تر کار انجام شود و تحقق این مهم نیز در گرو همراهی خبرنگاران علاقه‌مند به این حوزه و تقویت و قوی شدن بازوی‌های فرهنگی در هرمزگان است چراکه اگر فرهنگ استان توسعه یابد، اقتصاد و تجارت آن نیز قوی‌تر عمل می‌کند.

گفتنی است به مناسبت این روز از سوی مدیر کل کانون هرمزگان به رسم تقدیر دسته گل و محصولات فرهنگی کانون پرورش فکری برای خبرنگاران دیگر خبرگزاری‌ها و فعالان رسانه در حوزه کودک و نوجوان ارسال شد.

منبع:روابط عمومی کانون پرورش فکری کودک ونوجوانان

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب