تعلیق معاون مدرسه به اتهام کتک زدن دانش آموز

به‌گزارش خبرگزاری ایچنا؛ حدود 4 روز قبل یکی از دانش‌آموزان کلاس هشتم مدرسه‌ای غیر انتفاعی در تبریز از سوی معاون مدرسه مورد ضرب و شتم قرار گرفت.
یکی دیگر از معاونان این مدرسه گفت: موضوع آنگونه که در فضای مجازی و رسانه‌ها منتشر شد نبود. یکی از دانش‌آموزان سر کلاس کار ناشایستی انجام داده بود که معاون مدرسه نیز وقتی متوجه شد به کلاس رفت و به وی تذکر داد اما دانش‌آموز به معاون مدرسه توهین کرد و او نیز که تازه 3 سال است وارد آموزش و پرورش شده به‌دلیل کم تجربگی نتوانست خشم خود را کنترل کند و دانش‌آموز را کتک زد. والدین این پسر نیز با اطلاع از ماجرا شکایت کردند و موضوع در فضای مجازی  انعکاس پیدا کرد.
جعفر پاشایی – مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی- نیز دیروز از تعلیق این معاون آموزشی و ارسال پرونده وی به هیأت تخلفات خبر داد.
وی با بیان اینکه این اداره کل، نسبت به این گونه تخلفات و رفتارها حساسیت ویژه‌ای دارد ،افزود: در کمتر از ۲۴ ساعت این موضوع بررسی و با قاطعیت با فرد متخلف برخورد و حکم طی نامه‌ای با امضای بنده ابلاغ شد.
وی تأکید کرد: موضوع ضرب و شتم یا هر گونه تنبیه بدنی تخلف بوده و این بحث بارها در جلسات مختلف تأکید و طی بخشنامه‌های مکرر به مراکز آموزشی و پرورشی استان ابلاغ شده است و به هیچ وجه این قبیل مسائل قابل قبول نیست./

همچنین ببینید

همه چیز درباره کودکان کار اینستاگرامی

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛اینستاگرام را باز می‌کنم. صفحات شناسنامه‌داری را می‌بینم که پیش از …