خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : شنبه - ۱۲ آذر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Saturday - 3 December - 2022
2
ایچنا گزارش می دهد؛

تعداد عناوین مجموعه کتاب های «دنیای پپا» به بیست‌ودو رسید

  • 16 آبان 1400 - 21:15
تعداد عناوین مجموعه کتاب های «دنیای پپا» به بیست‌ودو رسید
با چاپ شش‌کتاب دیگر، تعداد عناوین مجموعه کودک «دنیای پپا» اثر نویل استلی و مارک بِیکر به ۲۲ جلد رسید.

به گزارش خبرگزاری ایچنا، انتشارات افق به‌تازگی ۶ عنوان دیگر از مجموعه «دنیای پپا» نوشته نویل استلی و مارک بِیکر را با ترجمه مهسا خسروی منتشر و راهی بازار نشر کرده که با احتساب این‌ شش‌جلد، تعداد عناوین مجموعه مورد اشاره به ۲۲ کتاب رسیده است. این‌کتاب‌ها در قالب مجموعه «کتاب‌های فندق» چاپ شده‌اند که این‌ناشر برای کودکان چاپ می‌کند.

پپا یک‌بچه‌خوک است که در این‌مجموعه، بچه‌ها با داستان‌هایی از او و خانواده‌اش روبرو می‌شوند. در شش‌جلد دوم، جورج برادر کوچک‌تر پپا به‌عنوان شخصیت محوری قصه‌ها وارد شد و در عناوین کتاب‌ها هم جا گرفت.

«پپا به تعطیلات می‌رود»، «پپا عینک می‌زند»، «پپا به دندان‌پزشکی می‌رود»، «پپا فوتبال بازی می‌کند»، «پپا با کامپیوتر بازی می‌کند»، «پپا به آکواریوم می‌رود»، «جورج و اولین روز مهد کودک»، «بادکنک جورج»، «دایناسور جدید جورج»، «جورج سرما می‌خورد»،‌ «پپا و مهمانی پرماجرا» و «جورج و نی‌نی پرسروصدا» عناوین اول تا دوازدهم این‌مجموعه بودند که از تیر تا بهمن ۹۹ منتشر شدند.

«بهترین مامان دنیا»، «بهترین بابای دنیا»، «بهترین مامان‌بزرگ دنیا» و «بهترین بابابزرگ دنیا» هم عناوین ۱۳ تا ۱۶ این‌مجموعه بودند.

به‌تازگی عناوین ۱۷ تا ۲۲ مجموعه «دنیای پپا» با این‌عناوین منتشر شده‌اند: «بهترین دوست پپا»، «پپا مهربان است»، «پپا به فضا می‌رود»، «پپا نمی‌داند چه‌کاره شود!»، «پپا و ماجراجویی در روز پاییزی» و «جورج و همبازی جدید».

این‌کتاب‌ها با ۲۸ صفحه مصور رنگی، شمارگان ۲ هزار نسخه و قیمت ۲۵ هزار تومان منتشر شده‌اند.

  • منبع : مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب