تخلفات در مهدهای کودک استان تهران به صفر رسیده است

به گزارش پایگاه خبری کودک و نوجوان؛ داریوش بیات‌نژاد در گفت و گویی با خبرنگار اجتماعی با اشاره به میزان تخلفات مهدهای کودک در 6 ماه گذشته از سال جاری اظهار کرد: در این باره هر هفته یا هر دو هفته یکبار کمیته نظارتی تشکیل و در مورد تخلفات صورت گرفته  در مهدهای کودک تصمیم گیری می‌شود که در همین زمینه تخلفی از سوی خانواده‌ها اعلام نشده است و تخلفات در مهدها به صفر رسیده است.

وی تصریح کرد: در تمام شهرستان‌های استان تهران تیم‌های نظارتی بازدیدهایی از مهدهای کودک دارند و در واقع گزارش‌های خود را به کمیته نظارتی ارسال و در ادامه تصمیم گیری می‌شود که همان طور که گفتم هیچ مهد کودکی در طی 6 ماه گذشته تعطیل نشده است.

بیات‌نژاد افزود: با تدابیری که از سوی بهزیستی استان انجام شده است و تمام مهدها مجهز به دوربین مداربسته شده‌اند میزان تخلفات کاهش پیدا کرده است و تمام مهدهای کودک ملزم به رعایت بخشنامه‌های سازمان هستند.

مدیرکل بهزیستی استان تهران همچنین درباره افزایش مستمری مددجویان از شهریور ماه گفت: با توجه به تصمیم دولت و اعلام این خبر از سوی رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، قرار است رئیس سازمان بهزیستی کشور در این زمینه اطلاع رسانی کند.

وی در ادامه در مورد زمان پرداخت مستمری مددجویان اظهار کرد: پرداخت مستمری به صورت متمرکز توسط سازمان بهزیستی کشور واریز می‌شود.

 

منبع: تسنیم

همچنین ببینید

همه چیز درباره کودکان کار اینستاگرامی

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛اینستاگرام را باز می‌کنم. صفحات شناسنامه‌داری را می‌بینم که پیش از …