خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : شنبه - ۹ مهر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Saturday - 1 October - 2022
3

تخفیف ۵۰ درصدی باغ کتاب تهران به مناسبت سالگرد افتتاح

  • 12 تیر 1400 - 14:37
تخفیف ۵۰ درصدی باغ کتاب تهران به مناسبت سالگرد افتتاح

به گزارش خبرگزاری ایچنا به نقل از ایرنا-مدیرعامل باغ کتاب تهران گفت: در روزهای ۱۲ و ۱۳ تیر تخفیف‌های ۱۰ تا ۵۰ درصدی این مجموعه علمی و فرهنگی به مناسبت چهارمین سالگرد افتتاح آن به مخاطبان ارائه خواهد گردید. به گزارش ایچنا به نقل از  ایرنا از اعلام روز شنبه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، […]

به گزارش خبرگزاری ایچنا به نقل از ایرنا-مدیرعامل باغ کتاب تهران گفت: در روزهای ۱۲ و ۱۳ تیر تخفیف‌های ۱۰ تا ۵۰ درصدی این مجموعه علمی و فرهنگی به مناسبت چهارمین سالگرد افتتاح آن به مخاطبان ارائه خواهد گردید.

به گزارش ایچنا به نقل از  ایرنا از اعلام روز شنبه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، ۱۲ تیر ۱۳۹۶ باغ کتاب تهران به عنوان بزرگ‌ترین کتابفروشی ایران در فضایی به وسعت ۱۱۰ هزار متر مربع در اراضی عباس‌آباد افتتاح شد.

محسن جلالی فراهانی مدیرعامل باغ کتاب در چهارمین سالگرد آغاز به کار این مجموعه با ارایه گزارشی از فعالیت‌های باغ کتاب اظهارداشت: روزهای ۱۲ و ۱۳ تیر به مناسبت سالگرد افتتاح این مجموعه، تخفیف‌هایی در نظر گرفته شده است، این تخفیف برای کتابفروشی بزرگسال و کودک و نوجوان و فروشگاه آثار هنری ۱۰ درصد و برای خدمات خانه کودک، روبوکیدز، اتاق فرار، فکربازیا و باغ علم نوجوان ۵۰ درصد خواهد بود.

باغ کتاب تهران سالگرد افتتاحیه

وی گفت: در حال حاضر در باغ کتاب بازی‌های زیادی وجود دارد اما بازی خنثایی در بین آنها نیست. به همین دلیل به شعار معروف باغ کتاب رسیدیم که می‌گوید «کشف کن، تجربه کن، یاد بگیر». قرار است حین همه بازی‌ها، بچه‌ها چیزهای تازه‌ای یاد بگیرند.

وی افزود: بعد از چهار سال، تا حدودی به اهداف اولیه رسیده‌ایم و بسیاری از اشکالات را هم با بازنگری برطرف کرده‌ایم. این اصلاحات روز به روز انجام شده است و در حال حاضر در همان مسیر حرکت می‌کنیم.

مدیرعامل باغ کتاب تهران اظهارداشت: مجموعه باغ کتاب هنوز به بهره‌برداری کامل نرسیده و بخش‌هایی از آن نیمه‌تمام است و شاید بسیاری از بازدیدکنندگان متوجه نشده باشند که بعضی بخش‌های پروژه ناقص است.

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب