خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : دوشنبه - ۷ آذر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Monday - 28 November - 2022
1

تخصیص یارانه کتاب به اعضای باشگاه‌های کتابخوانی

  • 24 آبان 1399 - 14:51
تخصیص یارانه کتاب به اعضای باشگاه‌های کتابخوانی

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛محمدرضا علیزاده از اختصاص یافتن یارانه خرید کتاب و شرکت در رقابت‌های پنجمین جام، به اعضای باشگاه‌های کتاب خوانی در هفته کتاب و کتاب خوانی خبر داد.  محمدرضا علیزاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با تبریک فرا رسیدن هفته کتاب و کتابخوانی، گفت: اعضای جام باشگاه‌های کتاب خوانی در […]

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛محمدرضا علیزاده از اختصاص یافتن یارانه خرید کتاب و شرکت در رقابت‌های پنجمین جام، به اعضای باشگاه‌های کتاب خوانی در هفته کتاب و کتاب خوانی خبر داد.

 محمدرضا علیزاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با تبریک فرا رسیدن هفته کتاب و کتابخوانی، گفت: اعضای جام باشگاه‌های کتاب خوانی در سراسر استان می‌توانند کتاب‌های مورد نیاز خود را با ۵۰ درصد تخفیف از کتابفروشی‌های عضو طرح تهیه کنند.

او با بیان اینکه هزارو ۹۸۰ باشگاه کتاب خوانی با ۳۰ هزار و ۶۹۸ عضو، در رده سوم کشور واقع شده است، افزود: پنجمین دوره جام باشگاه‌های کتاب خوانی کودک و نوجوان از مهرماه امسال در سراسر کشور فعالیت خود را آغاز کرده است.

علیزاده تصریح کرد: شعار زیبا و خلاقانه امسال هفته کتاب و کتابخوانی، حمایت از سلامت عمومی و روحیه نشاط همراه با تداوم کتابخوانی است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان بیان داشت: به اعضای باشگاه‌های کتاب خوانی کودک و نوجوان، به منظور خرید کتاب و شرکت در رقابت‌های پنجمین جام، یارانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اختصاص داده می‌شود.

او با اشاره به فراهم شدن بستر‌های نرم افزاری لازم برای فعالیت کتاب فروشی‌ها در این طرح افزود: کتاب فروشی‌های سراسر استان می‌توانند برای ثبت نام و عضویت در طرح فروش کتب جام باشگاه‌های کتابخوانی، به سایت شبکه ترویج کتابخوانی ایران مراجعه کنند.

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب