تجلیل از 7 معلم و دانش آموز پژوهشگر برتراستان

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، محمد رضا خسروی در حاشیه این مراسم اظهار کرد: هفته پژوهش و فناوری فرصت مناسبی برای حضور معلمان و دانش آموزان پژوهشگر، فناور و نوآورعلمی در عرصه های مختلق تحقیقی و پژوهشی است.

وی، تصریح کرد: نظر به اهمیت، تأثیرگذاری و کارسازی پژوهش در جامعه امروز استان، مسیر توسعه علمی، صنعتی و اقتصادی بهارستان علم و ادب از مدارس، پژوهشسراها و مراکز آموزش عالی آغاز می‌شود که می‌بایست به صورت پایه‌ای و اساسی مورد توجه و برنامه‌ریزی قرار گیرند.

معاون پژوهش،برنامه ریزی وآموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، با اشاره به فعالیت 12 پژوهشسرای دانش آموزی در استان، ابراز داشت: بیش از 60 درصد دانش آموزان استان در این پژوهشسراها عضویت داشته و فعالیت می کنند.

خسروی، با بیان این که تمامی معلمان خراسان جنوبی پژوهشگرند و  با استفاده از روش‌های نوین آموزشی در مدارس استان تدریس می کنند، خاطر نشان کرد: طرح‌های پژوهشی که توسط معلمان ارائه می‌شود، در کیفیت تدریس تاثیر بسزایی دارد و برترین ایده‌ها برای اجرایی شدن به مدارس ارسال می‌شود.

همچنین ببینید

غرق شدن کودک زنجانی در رودخانه گوران

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ فرمانده انتظامی شهرستان خدابنده از غرق شدن کودک 10 ساله در …