خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : شنبه - ۱۲ آذر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Saturday - 3 December - 2022
3

تجلیل از دانش‌آموزان آستارایی در مسابقات استانی

  • 23 آبان 1399 - 14:14
تجلیل از دانش‌آموزان آستارایی در مسابقات استانی

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛۴۹ دانش‌آموز از آستارا که در مسابقات فرهنگی ‌هنری، قرآن، عترت و نماز، یک دقیقه نیایش، جشنواره نوجوان سالم و پرسش مهر رئیس‌جمهوری مقام‌های برتر استانی کسب کرده بودند، طی آئینی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تجلیل شدند. مدیر آموزش و پرورش آستارا روز پنجشنبه در این اداره در آئین تجلیل از […]

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛۴۹ دانش‌آموز از آستارا که در مسابقات فرهنگی ‌هنری، قرآن، عترت و نماز، یک دقیقه نیایش، جشنواره نوجوان سالم و پرسش مهر رئیس‌جمهوری مقام‌های برتر استانی کسب کرده بودند، طی آئینی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تجلیل شدند.

مدیر آموزش و پرورش آستارا روز پنجشنبه در این اداره در آئین تجلیل از دانش آموزان اظهار کرد: رقابت های علمی، فرهنگی و هنری و قرآنی در پرورش و شکوفایی استعدادها موثر است و با ایجاد رقابت سالم و سازنده، زمینه توفیق آینده سازان را فراهم می کند.

وی ادامه داد: این رقابت ها طی سال تحصیلی جاری ابتدا در سطح شهرستان و سپس در سطح استان برگزار شد و ۴۹ دانش آموز به کسب عنوان های برتر در سطح استان گیلان توفیق یافتند.

وی گفت: مریم جوان در رشته شعر، ملیکا مافی در آب ‌رنگ، زهرا شیروان در عکاسی، شکوفه عباداله ‌پور در تدوین صدا، پادکست، ساره سیدی در فرش، هانیه مهرزاد در گواش، پارمیدا سهرانی در آب مرکب، زهرا معصومی در داستان کوتاه، عسل صفرنیا، هدیه علائی، آنا فصحی، هلیا ملک ‌زاده، هدیه طهور، مریم لطفی، شکیلا محبوبی ‌مقدم و حدیث نیک‌ نام در نمایش، نازنین یاقوتی، ثمین فرازی‌ مقدم، سیده مبینا مطهری، روژین حقیقی، عسل مردی، روژان علی‌ پور، ثنا محبوبی‌ نیا، عسل عباس ‌قلی‌ زاده، آنیتا فیروز، الینا نیک‌ ایمان، زینب دلاوری، مبینا حمیدپور، سوگند حبیب ‌پی و آیسا تندرو در سرود، فاطمه دردستانی و آلینا تاری ‌وردی در هم‌ نوازی امسال در سطح استان مقام برتر کسب کرده بودند.

مدیر آموزش و پرورش آستارا افزود: سحر عبادی، آیسان شیرزاد، الهه فرزانه، نگار صالحی، عسل صفرنیا، دینا مقامیان، هستی علی‌ زاده، نوژان شفقتی، هلنا زراعتکاری، ساینا غیورنژاد و آی‌ تک عرب‌ زاده در مرحله استانی بیستمین طرح پرسش مهر رئیس ‌جمهوری و مارینا عزیزیان، تمنا علی ‌زاده، معصومه واژیر و آیلار امنی در جشنواره استانی یک دقیقه نیایش، ساغری باقری در سی‌ و هشتمین مسابقات استانی قرآن، عترت و نماز و مونا طالکوئی در نهمین جشنواره استانی نوجوان سالم مقام های برتر را به خود اختصاص داده بودند.

شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان واقع شده است و ۱۸ هزار دانش آموز در ۱۵۰ مدرسه آن به تحصیل علم مشغول هستند.

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب