تبلیغات گسترده جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در استان همدان

به گزارش خبرگزاری ایچنا1؛ روابط عمومی بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان، حبیب شهنوازیان با بیان اینکه تبلیغات شهری جشنواره از ۱۱ آبان ماه آغاز شده است، اظهار کرد: تبلیغات در سطح شهر تا برگزاری جشنواره ادامه خواهد یافت.
او با اشاره به نصب ۵۰۰ رفوژ خیابانی در همدان، یادآور شد: ده‌ها بیلبورد و همچنین پل‌های شهری در همدان برای تبلیغات جشنواره به کار گرفته شده است.
شهنوازیان با بیان اینکه از امکانات سازمان اتوبوسرانی و سازه‌های شهرداری برای اطلاع‌رسانی برگزاری جشنواره استفاده شده است، خاطرنشان کرد: در سطح استان همدان نیز صدها بنر تبلیغاتی نصب شده تا مردم شهرستان‌ها نیز از برگزاری این رویداد اطلاع داشته باشند.
او با اشاره به دیگر فعالیت‌های کمیته اطلاع‌رسانی جشنواره، گفت: مدت‌ها قبل از جشنواره، ارسال اخبار مرتبط به خبرگزاری‌ها و مطبوعات محلی و سراسری آغاز شده است.
شهنوازیان همچنین تصریح کرد: تولید فیلم‌های کوتاه از گفتگو با مدیران و هنرمندان در خصوص جشنواره از دیگر اقدامات این کمیته به شمار می‌رود.
او با بیان اینکه هماهنگی‌های لازم با صدا و سیمای مرکز همدان برای پوشش برنامه‌های جشنواره به عمل آمده است، یادآور شد: پخش مستقیم برنامه‌های صدا و سیما از جشنواره و گفتگو با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان و مسئولان در بخش خبری سیمای همدان پیش‌بینی شده است.
 بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان از ۱۶ تا ۲۱ آبان ماه با دبیری مجید قناد و با شعار «تئاتر، کودک و طبیعت» در همدان برگزار می‌شود./
منبع: فرهنگ

همچنین ببینید

اولین مرکز “حامی” کشور برای حمایت از زنان و کودکان  آسیب دیده افتتاح گردید

 اولین مرکز «حامی» کشور برای حمایت از زنان و کودکان  آسیب دیده در فضای مجازی …