خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : دوشنبه - ۸ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Monday - 29 May - 2023
3

تامین اینترنت ۲۰۰ دانش آموز با حقوق معلم فداکار

  • 07 اردیبهشت 1399 - 15:03
تامین اینترنت ۲۰۰ دانش آموز با حقوق معلم فداکار

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛  مدیر آموزش و پرورش شهرستان ساوه گفت: یکی از معلمان این شهر در اقدامی خیرخواهانه و در راستای همدلی مومنانه حقوق یک ماه خود را برای تامین اینترنت دانش آموزان بی بضاعت اختصاص داد. فراشیانی افزود: این معلم شاغل در مدارس ساوه یک ماه از حقوق خود را به تعدادی از […]

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛  مدیر آموزش و پرورش شهرستان ساوه گفت: یکی از معلمان این شهر در اقدامی خیرخواهانه و در راستای همدلی مومنانه حقوق یک ماه خود را برای تامین اینترنت دانش آموزان بی بضاعت اختصاص داد.

فراشیانی افزود: این معلم شاغل در مدارس ساوه یک ماه از حقوق خود را به تعدادی از دانش آموزان محروم از قرار هر نفر ۲۰۰ هزار ریال اختصاص داد که حقوق اهدایی برای کمک به تامین اینترنت ۲۰۰ دانش آموز در شرایط آموزش مجازی اختصاص یافت تا در روند آموزش آنها خللی ایجاد نشود.

وی افزود: : این معلم خیرخواه با کمک معاون آموزش ابتدایی این اداره همچنین پویش «دلنوشته کرونا» را راه اندازی کرد و قرار است در این طرح به پنج دانش آموز که بهترین دلنوشته را بنویسند مبلغ پنج میلیون ریال در مجموع جایزه پرداخت شود.

رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان ساوه گفت: این خیر فرهنگی در اقدامی دیگر با کمک هیات طفلان مسلم ساوه در زمینه تولید ماسک برای دانش آموزان نیز فعالیت می کند و در فراخوانی از سایر فرهنگیان دعوت کرده تا در این طرح مشارکت کنند.

در شهرستان ساوه ۵۴ هزار دانش آموز در مقاطع مختلف مشغول به تحصیل هستند./

 

منبع: خبرگزاری صداوسیما

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب