بیش از 30 هزار دانش آموز خراسان رضوی عضو فعال کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این استان هستند

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی ابراهیم زره ساز،مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان در نشست مشترک اعضای شورای معاونین این کانون و این اداره کل آموزش و پرورش استان گفت:محور اصلی فعالیت های کانون “کتاب” است،البته در کنار ایجاد کتابخانه ها ۴۲ فعالیت ادبی،فرهنگی و هنری برای کانون پرورش فکری تعریف شده و در حال انجام است.

وی افزود: علی رغم اینکه اولویت اول و اصلی ما در کانون “کتاب ” است، در حال حاضر حدود ۳۰ هزار جلد از نیاز های اعضای فعال کانون عقب تر هستیم.

زره ساز اغلب فعالیت های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را فعالیت های فرآیندی توصیف و اظهار کرد: در حال حاضر ۳۴ مرکز ثابت کانون پرورش در شهرستان های استان و تعدادی مرکز سیار ،۳ کتابخانه پستی،یک مرکز مکاتبه ای و یک مرکز فراگیر برای کودکان با نیازهای ویژه در حال فعالیت هستند.

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان رضوی در پایان تصریح کرد: از میان جمعیت دانش آموزی استان خراسان رضوی بیش از ۲۰۰ هزار دانش آموز با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ارتباط دارند و حدود ۳۰ هزار دانش آموز نیز عضو فعال این کانون هستند./

همچنین ببینید

اجرای طرح ملی شنبه های کتاب در مساجد

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛ناهیدی فرد گفت: اجرای طرح ملی شنبه های کتاب مساجد، منجر …