بهزیستی سوختگی صورت کودک در یک مهد رامسر را حادثه اعلام کرد

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ برخی از کانال های خبری غرب مازندران روز پنجشنبه مطلبی تحت عنوان “سوزاندن صورت کودک رامسری با کفگیر داغ ” منتشر کردند.

ولی شمس افزود: پس از بررسی های انجام شده این اتفاق زمانی رخ داد که کودکان در سالن انتظار،  منتظر خارج شدن و تحویل به والدین آنان بودند و به ناخواسته صورت این کودک به کفگیری که در دست مربی مهد بود، وارد سالن شد، برخورد می کند.

وی گفت:‌ والدین کودک به بهزیستی مراجعه کردند و پس از روشن شدن موضوع هیچگونه شکایتی از مربی مهد نداشتند.

مدیر این مهد کودک هم در این خصوص گفت: یکی از مربیان مهد که مدت زمان بیشتری در مهد کودک بسر می برد مشغول گرم کردن غذا در آشپزخانه بوده که با صدای همهمه بچه ها وارد سالن انتظار می شود.

طیبه نورعلی خانی افزود : در سالن بچه ها در انتظار والدینشان بودند تا یکی یکی مرخص شوند در این هنگام این مربی که مشغول گرم کردن غذا بود با کفگیر وارد سالن انتظار می شود و  به دلیل حضور این بچه ها ناخواسته کفگیر به صورت این بچه می خورد و باعث سوختگی شد.

وی با بیان اینکه این سوختگی عمیق نبوده خاطر نشان کرد: این کودک در پنج سال گذشته مداوم در این مهد در حال اموزش است.

مدیر این مهد کودک با ابراز ناراحتی از بروز این حادثه در مهد خاطر نشان کرد: والدین این کودک به اداره بهزیستی شهرستان مراجعه کردند که پس از توضیحات لازم اینکه این اتفاق ناخواسته بوده آنان نیز شکایتی نکردند./

 

منبع: ایرنا

همچنین ببینید

بهزیستی تعریفی برای مناطق حاشیه نشین ندارد/ وجود 2400 خانوار نیازمند

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ معاون اجتماعی اداره کل بهزیستی اصفهان با اشاره به اینکه بهزیستی …