بهره مندی سه هزار و 813 دانش آموز و 300 دانشجو از خدمات فرهنگی و تحصیلی

بهره مندی سه هزار و ۸۱۳ دانش آموز و ۳۰۰ دانشجو از خدمات فرهنگی و تحصیلی

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ حجت الاسلام محمود مولایی بیان کرد: کمیته امداد امام (ره) با هدف بهبود وضعیت زندگی خانواده های تحت حمایت خدمات مختلفی را به مددجویان ارائه می کند که برخی از این خدمات در دوره های کوتاه مدت و برخی در میان مدت و دازمدت به ثمر می نشیند.

وی ادامه داد: در واقع همه فعالیت های فرهنگی کمیته امداد امام (ره) سرمایه گذاری برای میان مدت و بلند مدت است چراکه تلاش می کنیم تا نیازمندی مالی بستری برای فقر فرهنگی نشود.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: وقتی بستر ارتقای تحصیلی فرزند مددجو فراهم شود، فقر در خانواده مورثی نشده و باقی نمی ماند و فرزندان این خانواده ها با کسب جایگاه شایسته در جامعه برای کمک به خانواده نیز قابل اتکاء خواهد بود.

وی افزود: در حال حاضر سه هزار و ۸۱۳  نفر از فرزندان مددجویان در مقاطع مختلف ابتدایی تا متوسطه تحصیل می کنند و همچنین ۳۰۰ دانشجو نیز در مقاطع مختلف تحت حمایت کمیته امداد استان قزوین هستند و از خدمات مختلف این نهاد بهره مند هستند.

حجت الاسلام مولایی عنوان کرد: از خیران و نیکوکاران عزیز دعوت می کنیم تا برای کمک به تحصیل دانش آموزان نیازمند وارد عرصه شوند البته کمک به دانش آموزآن نیازمند منحصر به اهدای کمک مالی نیست و فرهنگیان عزیز می توانند با حضور در دوره های آموزش دروس تقویتی، دانش آموزان تحت حمایت را در ارتقای تحصیلی کمک کنند.

وی خاطرنشان کرد: برای محرومیت زدایی باید کار فرهنگی را جدی گرفت چراکه سایر اقدامات نیز با پیوست فرهنگی به نتیجه مطلوب خواهد رسید.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان قزوین یادآورشد: عموم مردم نیکوکار برای مشارکت در آموزش دروس مددجویان می توانند به دفاتر کمیته امداد امام (ره) مراجعه کرده و یا کمک های مالی خود را از طریق مراجعه حضوری و یا کد مهربانی # ۰۲۸*۸۸۷۷* به نیازمندان اهداء کنند./

منبع: کمیته امداد

همچنین ببینید

غرق شدن کودک زنجانی در رودخانه گوران

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ فرمانده انتظامی شهرستان خدابنده از غرق شدن کودک 10 ساله در …