“بندهایی از توصیه‌های مقام معظم رهبری” کتاب شد

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ ابراهیم زره‌ساز ظهر امروز همزمان با بزرگداشت ایام چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: دانش‌آموزان دوره اول و دوم ابتدایی با توصیه‌های رهبر معظم انقلاب در «بیانیه گام دوم انقلاب» آشنا می‌شوند.

وی افزود: رهبر حکیم انقلاب اسلامی با صدور «بیانیه‌ی گام دوم انقلاب» و برای ادامه‌ این راه روشن، به تبیین دستاوردهای شگرف چهاردهه‌ گذشته پرداخته و توصیه‌هایی اساسی به‌منظور «جهاد بزرگ برای ساختن ایران اسلامی بزرگ» ارائه فرموده‌اند.

زره‌ساز در ادامه گفت: بیانیه گام دوم انقلاب را می‌توان یک برنامه جامع و کامل دانست که با در نظر گرفتن نقاط قوت، ضعف، فرصت‌ها و تهدیدها مسیر پیش ونقشه راه امت اسلامی را نشان می‌دهد.

مدیر کل کانون پرورش فکری کودک و نوجوان استان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: در همین راستا کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان رضوی با همکاری شهرداری مشهد، موسسه فرهنگی به‌نشر و اداره کل آموزش و پرورش استان اقدام به چاپ 2000 نسخه از کتاب(بندهایی از توصیه‌های مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب) نمود.

وی ادامه داد: این کتاب‌ها در اختیار معلمین پرورشی قرار گرفت تا با استفاده از آن، هر روز از ایام دهه فجر دانش‌آموزان را با یکی از مباحث مطرح شده در بیانیه از جمله :علم و پژوهش، معنویت و اخلاقیت، عدالت‌پروری و مبارزه با فساد و …آشنا نمایند.

زره‌ساز اظهار داشت: همزمان با این مجموعه، فراخوان جشنواره به رنگ انقلاب نیز برای دانش‌آموزان ارسال شد تا با تکیه بر کتاب در سه محور فرهنگی، «نشریه دیواری و کاردستی»، هنری «نقاشی» و ادبی «نوشتن خلاق» خلاق اثر کنند و همزبان با راهپیمایی 22 بهمن آثار خورد را به مراکز کانون و واحد سیار مستقر در راهپمایی تحویل دهند و جایزه دریافت کنند./

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

همچنین ببینید

برنامه ریزی برای تربیت دینی کودکان در مدرسه معراج

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ به بهانه مبعث رسول گرامی اسلامی با حجت الاسلام سیدعلی پور …