بصیرت از شاخصه‌های نوجوان بسیجی است

به گزارش خبرگزاری ایچنا1؛ نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان بصیرت، اخلاص و عمل به هنگام را از شاخص‌های بسیج عنوان کرد و گفت: باید نوجوانان بسیجی به این مسئله توجه کنند.

 آیت‌الله علی خاتمی ظهر دیروز در خطبه‌های نماز جمعه زنجان، اظهار کرد: در دوران دفاع مقدس 46 هزار دانش‌آموز مدرسه را ترک کرده و برای پاسداری از حریم امامت و ولایت در جبهه‌ها حاضر شدند.

وی با بیان اینکه حضور نوجوانان بسیجی در جامعه برکت است، افزود: 95 درصد شهدای کشور تربیت شده مساجد هستند و از دیدگاه مقام معظم رهبری، جوانی که در نیروی مقاومت بسیج خود را خدمتگزار اهداف انقلاب و آرمان‌های اسلامی می‌داند باید چنان خود را بسازد که همچون شمعی پروانه‌ها را دور خود جمع کند.

امام جمعه زنجان در ادامه با اشاره به آغاز هفته وقف، وقف را صدقه جاریه عنوان کرد و گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی و امروز با دقت و وسواس تلاش می‌شود تا نیت واقفان عملیاتی شود،

وی افزود: وقف دسته جمعی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که مردم می‌توانند نسبت به آن اقدام کنند.

نماینده باولی‌فقیه در استان با اشاره به آغاز هفته کتاب بر ضرورت افزایش فرهنگ کتاب‌خوانی در جامعه تاکید کرد و گفت: بر همگان افزایش آگاهی لازم و ضروری است.

خطیب جمعه زنجان همچنین دستگیری روح‌الله زم را شاهکار ارزشمند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود:  این اقدام در مقابل تیم‌های اطلاعاتی سازمان‌های جاسوسی دنیا به وقوع پیوست./

 

منبع : ایسنا

همچنین ببینید

کودکان و نوجوانان بیشترین تعداد افراد مبتلا در موج پنجم کرونا

با قرمز شدن شیوع کرونا در اردل و کیار، تعداد شهرستان‌های خیلی پرخطر در چهارمحال …