برگزاری543 یادواره شهدای دانش‌آموز در مدارس کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش خبرگزاری ایچنا؛ سیدبهاءالدین ملک‌حسینی در نشست کمیته دانش‌آموزی دهه مبارک فجر اظهار کرد: همزمان با دهه مبارک فجر543 یادواره شهدای دانش‌آموز در مدارس کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: این تعداد بخشی از40هزار یادواره شهدا در کشور است که با محوریت هر مدرسه یک شهید شاخص و با خاطره و یاد شهدای دانش‌آموز استان در دهه فجر امسال برگزار می‌شود.

وی گفت: اجرای سرود هزار و357 نفری دانش آموزان-اجرای جشنواره فرهنگی و هنری زندگی به سبک روح‌الله- اجرای زنگ انقلاب و آذین بندی مدارس-تدوین دستاوردهای 40ساله انقلاب-تجدید میثاق با شهدا-اجرای مسابقه شعار سال برای سوادآموزان-فرهنگیان و دانش‌آموزان از مهمترین برنامه های دهه مبارک فجر است.

ملک‌حسینی افزود: همچنین در هر منطقه و شهرستان دستاوردهای 40ساله انقلاب در حوزه آموزشی و پرورشی در قالب نمایشگاهی برپا می‌شود.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان هم گفت: برنامه‌های دهه فجر امسال با محوریت گام دوم انقلاب اسلامی و با اولویت مدرسه محوری برگزار می‌شود.

اردشیر یاری گفت: پویش دانش آموزی در مورد اقتدار سپاه و سرادر شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار می‌شود.

مسؤول فرهنگی سازمان بسیج دانش‌آموزی هم گفت: نشست‌های پرسش و پاسخ برای رفع شبهات دانش آموزان در مدارس برگزار می‌شود.

 گلستانی گفت: معرفی چهره‌های الگویی انقلاب و ادامه اجرای طرح شهید بهنام محمدی از دیگر برنامه‌های سازمان بسیج دانش‌آموزی در دهه مبارک فجر است./

 

منبع: فارس

همچنین ببینید

کولبری زنان و کودکان نه برای امرار معاش بلکه برای “رفع تشنگی”

تنش‌های آبی در سیستان و بلوچستان، خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و حتی …