خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : شنبه - ۵ آذر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Saturday - 26 November - 2022
3

برگزاری پویش «کودک، کتاب، خانواده» برای ترویج کتابخوانی

  • 26 آبان 1399 - 10:51
برگزاری پویش «کودک، کتاب، خانواده» برای ترویج کتابخوانی

به گزارش خبرگزاری ایچنا به نقل از ایمنا ؛پویش مردمی «کودک، کتاب، خانواده» از سوی اداره فرهنگی اجتماعی منطقه چهار شهرداری اصفهان به مناسبت روز کتاب برگزار شده است. یکی از راه‌های مؤثر ترویج مطالعه، گفتگو درباره کتاب‌هاست به ویژه گفتگوی جمعی که از جمله مؤثرترین این راه‌ها، گفتگو در جمع خانواده است. پویش مردمی […]

به گزارش خبرگزاری ایچنا به نقل از ایمنا ؛پویش مردمی «کودک، کتاب، خانواده» از سوی اداره فرهنگی اجتماعی منطقه چهار شهرداری اصفهان به مناسبت روز کتاب برگزار شده است.

یکی از راه‌های مؤثر ترویج مطالعه، گفتگو درباره کتاب‌هاست به ویژه گفتگوی جمعی که از جمله مؤثرترین این راه‌ها، گفتگو در جمع خانواده است. پویش مردمی «کودک، کتاب، خانواده» در همین راستا از علاقه مندان دعوت می‌کند تا درباره کتاب یا کتاب‌هایی که مطالعه آن‌ها برایشان دغدغه ایجاد کرده سخن بگویند. دوستداران کتاب می‌توانند با بیان دیدگاه خود درباره کتابی که دوست دارند، دریچه‌ای به روی دیگران بگشایند و از دریچه‌های گشوده به جهان بنگرند.

این پویش از سوی اداره فرهنگی اجتماعی منطقه چهار شهرداری اصفهان به مناسبت روز کتاب برنامه‌ریزی شده است که فرصتی است برای خانواده‌ها و کودکان تا استدلال و دیدگاهشان را آزادانه درباره کتاب منتخب خود با دیگران به اشتراک بگذارند.

علاقه مندان برای معرفی کتاب، تصویر روی جلدکتاب را به مخاطب نشان دهند و در بخش گفتگوی جمعی، خانواده می‌توانند راجع به کتاب انتخابی خود صحبت کرده و فایل صوتی آن را ارسال کنند.

گفتنی است؛ مهلت ارسال معرفی‌ها تا ۴ آذر در نظر گرفته شده که به ۲۰ نفر از بهترین آثار ارسالی پس از داوری جوایز ارزشمندی تعلق خواهد گرفت.

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب