خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : پنج شنبه - ۱۷ آذر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Thursday - 8 December - 2022
4

برگزاری جشنواره کودک و نوجوان توسط شهرداری یزد

  • 25 آبان 1399 - 14:50
برگزاری جشنواره کودک و نوجوان توسط شهرداری یزد

به گزارش خبرگزاری ایچنا به نقل از صدا وسیما ؛جشنواره کودک و نوجوان از روز گذشته توسط اداره شهر دوستدار کودک و مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری یزد آغاز شد. جشنواره کودک و نوجوان از بیست و چهارم آبان ماه همزمان با روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار لغایت سی ام آبان ماه همزمان با […]

به گزارش خبرگزاری ایچنا به نقل از صدا وسیما ؛جشنواره کودک و نوجوان از روز گذشته توسط اداره شهر دوستدار کودک و مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری یزد آغاز شد.

جشنواره کودک و نوجوان از بیست و چهارم آبان ماه همزمان با روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار لغایت سی ام آبان ماه همزمان با روز جهانی کودک و نوجوان با محوریت اداره شهر دوستدار کودک شهرداری و مشارکت سازمان‌های فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری یزد در حال برگزاری است.

این جشنواره که با توجه به شرایط کرونا به صورت مجازی برگزار می‌شود، شامل بخش‌های مسابقات انشاء، نقاشی، سلفی، خلاقیت‌های مهارتی، کتاب و کتاب خوانی، وبینار‌های تخصصی و برنامه‌های تفریحی برای کودکان و نوجوانان می‌باشد.

برنامه‌های این جشنواره هرشب در مدت برگزاری از ساعت ۱۸ بر بستر صفحات یزد فرهنگ (@yazdfarhang) و شهرداری یزد (yazdshahr@) در اینستاگرام به صورت زنده پخش می‌شود.

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب