خبــــرگـزاری کـــودک و نــوجـــوان ایــران

  • امروز : شنبه - ۱۲ آذر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Saturday - 3 December - 2022
1

برندگان مسابقه نقاشی کودکان «دست‌های پاک، نجات‌بخش زندگی»

  • 24 آبان 1399 - 13:25
برندگان مسابقه نقاشی کودکان «دست‌های پاک، نجات‌بخش زندگی»

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان شمالی گفت: سه عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این استان در مسابقه بین المللی (دست های پاک ) که به صورت مجازی برگزار شد، خوش درخشیدند. فرهاد آقابیگی روز شنبه اظهار داشت: این هنرمندان در مسابقه بین‌المللی نقاشی کودکان «دست‌های پاک، […]

به گزارش خبرگزاری ایچنا ؛مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان شمالی گفت: سه عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این استان در مسابقه بین المللی (دست های پاک ) که به صورت مجازی برگزار شد، خوش درخشیدند.

فرهاد آقابیگی روز شنبه اظهار داشت: این هنرمندان در مسابقه بین‌المللی نقاشی کودکان «دست‌های پاک، نجات‌بخش زندگی» که هفته گذشته برگزار شد، موفق به کسب یک نشان برنز و ۲ دیپلم افتخار شدند.

وی گفت: علی مردانی گرم دره هشت ساله از بجنورد مدال برنز و امیرعلی گنجی ۹ ساله از شهر صفی آباد نشان دیپلم و کیمیا بهادری ۱۱ ساله از شهر اسفراین نیز دیپلم افتخار دراین مسابقه بین‌المللی را به دست آوردند.

وی بیان کرد: بیش از ۹ هزار اثر از ایران و ۲۷ کشور جهان از پنج قاره در مسابقه بین‌المللی نقاشی کودکان دست‌های پاک، نجات‌بخش زندگی ارسال شده بود که از این تعداد هزار و ۷۰۰ اثر به مرحله داوری پایانی راه یافته بود.

وی اضافه کرد: از هزار و ۷۰۰ اثر راه یافته به مرحله پایانی در نهایت ۳۵۰ اثر انتخاب شد که از این تعداد ۱۰۰ اثر مربوط به بخش بین‌الملل و ۲۵۰ اثر مربوط به بخش ملی بود.

مسابقه بین‌المللی نقاشی کودکان دست‌های پاک، نجات‌بخش زندگی از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خراسان رضوی و با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی مشهد و مرکز کنترل عفونت بیمارستان‌های دانشگاه ژنو سوییس به‌عنوان مرکز همکار سازمان بهداشت جهانی در ایمنی بیمار برگزار شد.

در بیانیه هیات داوران این جشنواره آمده است: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان همیشه برای بروز استعدادهای هنری کودکان تلاش کرده و امروز نیز در راستای نیازهای مردم جهان، فراخوانی برای بچه‌ها منتشر کرده است.

هیات داوران این جشنواره در ادامه این بیانیه آوردند: کانون با کودکان علاقه‌مند دنیا یک خواسته را مطرح کرده و آن هم اهمیت بهداشت دست‌ها را به‌ صورت یک نقاشی به ما نشان دهید است.

این گروه با بیان اینکه نقاشی یکی از بهترین فرصت‌ها برای آشنایی با ایده‌های کودکان؛ است تاکید کرد: امروز کانون پاسخ‌ها و اطلاعات بی‌شماری از آنها را به مردم جهان تقدیم می‌کند، پاسخ‌هایی متنوع و شگفت‌انگیز، همیشه ارمغان مشارکت بچه‌ها آرامش و دوستی است و ما از این هدیه سپاسگزاریم.

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.

خبرگزاری کودک و نوجوان

آرشیو مطالب